InteriaTV - recenzja

Filmy - Recenzja (12)

 • Skoda Karoq we Frankfurcie

  Skoda Karoq to nowy crossover, mniejszy brat Kodiaqa. Jaki jest ten samochód?
 • Co skrywa "Wiedźmin 3: Dziki Gon"?

  "Wiedźmin 3: Dziki Gon" to najbardziej spektakularna polska produkcja kulturowa ostatnich czasów i nasza wizytówka na świecie. To nie tylko zbierająca nagrody gra, ale też ogromne i wielowątkowe przedsięwzięcie artystyczne. O projekcie opowiada Konrad Tomaszkiewicz, Game Director w CD PROJEKT RED. Chociaż gra debiutowała 19 maja (na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4), to już zdążyła zdobyć ponad 200 nagród, gościła na ponad 90 okładkach magazynów z całego świata i została uznana za jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2015 roku na świecie w dziedzinie gier. - Nasze gry bardzo mocno bazują na fabule, i to takiej, która tworzona jest przez samego gracza, poprzez jego wybory. Dodajmy, że nie są to wybory czarno-białe, jak w książkach Sapkowskiego, tylko wybory między większym a mniejszym złem - mówi Tomaszkiewicz. - "Wiedźmin 3" jest około 40 razy większy niż "Wiedźmin 2", jeśli chodzi o świat gry. Jest tam bardzo dużo rzeczy do roboty. Wzbogaciliśmy też fabułę o liczne małe wydarzenia, stanowiące unikalne, nowe historie i wprowadzające gracza w kontekst świata przedstawionego.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Sado-maso

  Tomasz Olbratowski filmu "50 twarzy Greya" jeszcze nie oglądał, ale o komentarz do kinowego szaleństwa się pokusił. Zobacz felieton!
 • Dawid Podsiadło o entuzjastycznych recenzjach

  Jak ktoś uważa, że powinienem być chwalony, nie mam prawa mu zabraniać – śmieje się Dawid Podsiadło, autor pięknej płyty „Comfort And Happiness”.
 • Gry na fony: Roads of Rome

  Sprawdzamy czy budowanie dróg może być tematem na przyzwoitą grę mobilną. Pełny tekst recenzji znajdziesz TUTAJ.
 • Gry na fony: Toy Shot

  Recenzujemy grę Toy Shot - innowacyjną wariację na temat kultowej serii Angry Birds. Czy produkcja Game Devil ma szansę konkurować z „Wściekłymi Ptakami” Finów? Pełny tekst recenzji znajdziecie TUTAJ.
 • HTC 8X – Windows Phone 8 po tajwańsku

  Windows Phone 8X by HTC jest przedstawicielem pierwszej serii smartfonów z najnowszą wersją mobilnego oprogramowania Microsoftu. Czy działa równie dobrze, jak wygląda?
 • iPad mini – pomniejszony iPad

  Czy iPad mini jest lepszy od swoich większych poprzedników? Jak wypada na tle innych 7-calowych tabletów? Odpowiedź znajdziecie w naszym materiale wideo.
 • Gry na fony: Angry Birds Star Wars

  Sprawdzamy nową odsłonę kultowej serii Angry Birds. Czy okażę się najlepszą w całym dorobku fińskiego studia? Pełny tekst recenzji znajdziesz TUTAJ.
 • Gry na fony: The Secret of Grisly Manor

  Sprawdzamy klimatyczną przygodówkę typu point & click na smartfony. Czy warto wydać pieniądze, by ją wypróbować? Pełny tekst recenzji znajdziesz TUTAJ.