ręce

Artykuły - Ręce (14)

Filmy - Ręce (6)

 • Pamiątka relacji z matką. Efekt powala

  Niektóre pamiątki mogą być bardzo personalne. Spójrzcie na to, co wymyśliły trzy siostry. Chcąc upamiętnić relację z mamą postanowiły, że wykonają odlew swoich połączonych rąk. Efekt powala!
 • Jak zlikwidować przebarwienia na dłoniach?

  Skóra, zwłaszcza w miejscach stale odsłoniętych, narażona jest na mnóstwo szkodliwych czynników - słońce, chemia czy suche powietrze nie służą wyglądowi choćby naszych dłoni. Przebarwienia na rękach to bardzo częsty problem, który dotyka coraz więcej z nas, jednak gdy wystąpią, można je łatwo zlikwidować! Poznajcie nasze sposoby, jak szybko i skutecznie zlikwidować przebarwienia na dłoniach!
 • Zabieg parafinowy na dłonie - jak go zrobić w domu?

  Zabieg parafinowy to genialny sposób na odświeżenie i regenerację skóry dłoni u osób ze zniszczonym, suchym i popękanym naskórkiem. Efekty zauważalne są niemal od razu po takim zabiegu z użyciem parafiny! Przez kilka kolejnych dni skóra robi się widocznie gładsza i miękka, powinno się go wykonywać przede wszystkim zimą i jesienią, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają, a dodatkowo pojawia się potrzeba rozgrzewającego działania. Jak zrobić zabieg parafinowy w domu? Nie musicie wydawać fortuny na drogie zabiegi u kosmetyczki - zobaczcie nasz poradnik i róbcie parafinowe zabiegi na dłonie w domu, samodzielnie!
 • Jak wybielić paznokcie w domu?

  Paznokcie to niezwykle ważna część naszego ciała! To ich kondycja często pokazuje stan naszego zdrowia, płytki paznokci często poddawane są również wielu źle wpływającym czynnikom. Już samo malowanie paznokci źle na nie wpływa. Często nasze paznokcie żółkną, matowieją i nie wyglądają na zadbane i zdrowe - właśnie wtedy warto spróbować wybielić je domowymi sposobami. Zobaczcie, jakie to proste - w parę chwil możecie rozjaśnić swoje paznokcie o kilka tonów!