reality show z Natalią Siwiec

Filmy - Reality show z Natalią Siwiec (7)

 • Patrycja Mikuła: Reality show Natalii Siwiec zepsuło mój image

  Patrycja Mikuła, modelka, którą Natalia Siwiec zaprosiła do reality show „Enjoy the view
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 8 (2)

  W najbliższym odcinku Enjoy the view Love Natalia widzowie będą mogli poznać Natalię w zupełnie nowej roli. Otóż po raz pierwszy w swoim życiu gwiazda stacji VIVA Polska poprowadzi wykład „Jak budzić podziw?”. Pełna aula studentów, mnóstwo kamer i jej rodzice, którzy nie mogli przepuścić takiej okazji... Po wykładzie rodzice celebrytki pojechali z Natalią i Mariuszem do ich willi. Co tam zastali?
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 8 (1)

  Po zakończeniu wykładu, który Natalia Siwiec wygłosiła na Uniwersytecie Wrocławskim, celebrytka i Mariusz postanowili zabrać rodziców do Warszawy. Tuż po wejściu do domu goście zauważyli, że zabawka, którą Gucio trzyma w budzie, jest dość egzotyczna. Na czym zostali przyłapani Natalia i Mariusz?
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 4

  Mariusz wynajął dla Natalii tę willę, aby sprawdziła się w roli gospodyni domowej. Jednak nie do końca chce się jej sprzątać tych kilkuset metrów kwadratowych. Dlatego za pomocą REDa zatrudnia panią Henię, która po cichu, bez wiedzy Mariusza, będzie za Natalię odwalać całą robotę. Oprócz tego Pani Henia nie da sobie w kasze dmuchać i w ogóle nie przejmuje się, że Natalia Siwiec to gwiazda i celebrytka.