reality show

Artykuły - Reality show (209)

Filmy - Reality show (27)

 • Karolina Sztafa o nijakich uczestnikach programu ,,Big Brother"

  Była uczestniczka telewizyjnego show spotkała się z naszym reporterem i podzieliła się swoimi refleksjami na temat osób, które pozostały w domu wielkiego brata.
 • Stefano Terrazzino poprowadzi polską edycję programu „Salon sukien ślubnych”

  „Salon sukien ślubnych” to reality show oparte na amerykańskim formacie „Say Yes to the Dress”. Amerykańska widownia do tej pory obejrzała 10 edycji tego programu – nadawany jest on bowiem, także na antenie stacji TLC, od 2007 roku. Gospodarzem ślubnego show jest projektant mody Randy Fenoli. Polski prowadzący nie został wybrany przypadkowo – Stefano Terrazzino ukończył krawiectwo teatralne i przez pewien czas zarabiał, szyjąc kostiumy do tańca. – Robiłem to, żeby móc tańczyć, żeby mieć finanse. Ale to fajnie, że się przydało, bo dostałem propozycję bycia trochę prezenterem, i to jest nowe wyzwanie, a trochę ubraniowym doradcą, i to nie jest nowe, więc czułem się trochę bezpieczny, że okej, nie wszystko będzie nowe – mówi Stefano Terrazzino.
 • Adam Kraśko wciąż szuka żony

  Adam Kraśko – najpopularniejszy rolnik w Polsce, wystąpi w sobotnim ćwierćfinale „Celebrity Splash!”. Zanim do tego dojdzie, odpowiedział na kilka pytań najczęściej zadawanych przez internautów.
 • "Ugotowani", jakich nie znacie!

  Michał Witkowski - pisarz, felietonista, laureat wielu nagród literackich i kontrowersyjny bloger modowy w jednym. Filip Chajzer - dziennikarz, reporter DD TVN, zdobywca Wiktora w kategorii „odkrycie roku” i pogromca tych, którzy za blogerów modowych się podają. Otylia Jędrzejczak - polska pływaczka, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata i Europy, trzykrotna rekordzistka świata i Europy, trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski. Kasia Klich - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna, która słynie z tego, że może „zamienić ciebie na lepszy model”. Cztery nietuzinkowe kolacje w specjalnych odcinkach „Ugotowanych” już od 3 listopada! Tym razem – nietypowo i po raz pierwszy w historii programu - mile widziane będzie dodatkowe nakrycie, bowiem widzowie mogą spodziewać się piątego gościa…