reakcje

Artykuły - Reakcje (116)

 • Demaskujemy mity o alergii

  Demaskujemy mity o alergii

  Leków przeciwuczuleniowych nie należy brać profilaktycznie. Psy mogą mieć właściwości antyalergiczne. Dowiedz się, które z powszechnych opinii o alergii mają potwierdzenie w rzeczywistości, a które nie.
 • "The Voice Of Poland": Pozytywne zaskoczenie?

  "The Voice Of Poland": Pozytywne zaskoczenie?

  Pierwszy odcinek drugiej edycji programu "The Voice Of Poland" został bardzo ciepło przyjęty przez czytelników INTERIA.PL. Wasze opinie można podsumować następująco: to był nadspodziewanie dobry start.
 • Reakcje na samobójstwo Mindy McCready: Tragiczny koniec

  Reakcje na samobójstwo Mindy McCready: Tragiczny koniec

  Muzycy country wspominają tragicznie zmarłą wokalistkę Mindy McCready, która w niedzielę (17 lutego) popełniła samobójstwo w swoim domu w Arkansas.
 • Putin wyraził żal z powodu decyzji Annana

  Putin wyraził żal z powodu decyzji Annana

  Kofi Annan rezygnuje z funkcji wysłannika ONZ i Ligi Arabskiej do Syrii; po 31 sierpnia nie przedłuży mandatu - poinformował w czwartek szef ONZ Ban Ki Mun. Na tę informację zareagowały Stany Zjednoczone, Rosja a także Syria.
 • Umysł może kontrolować reakcje alergiczne

  Umysł może kontrolować reakcje alergiczne

  Mózg ma kontrolę nad reakcjami alergicznymi, które zachodzą w naszym ciele - sugerują badania australijskie, o których informuje pismo "Current Biology".
 • Amisze. Odcięci od świata, zatrzymani w czasie

  Amisze. Odcięci od świata, zatrzymani w czasie

  Są nienowocześni, ale nie prymitywni. Nie akceptują telefonów, samochodów, elektryczności, wąsów, pasków, biżuterii i makijażu. Lista jest dłuższa. Edukacja kończy się na ósmej klasie. Nie korzystają również z pomocy społecznej. Amisze, bo o nich mowa, żyją w Stanach Zjednoczonych obok stałych klientów restauracji McDonald's, fanów Paris Hilton i tych, którzy naleśniki z syropem klonowym przegryzają skandalami z "The Oprah Winfrey Show".
 • 10 faktów o szczepieniach

  10 faktów o szczepieniach

  Na temat szczepionek dla najmłodszych krąży wiele - często sprzecznych ze sobą - opinii. Sprawdź, które z nich rzeczywiście są prawdziwe.
 • 10 faktów o szczepieniach

  10 faktów o szczepieniach

  Na temat szczepionek dla najmłodszych krąży wiele - często sprzecznych ze sobą - opinii. Sprawdź, które z nich rzeczywiście są prawdziwe.
 • Nobel z chemii dla trzech naukowców

  Nobel z chemii dla trzech naukowców

  Nagrodę Nobla z chemii otrzymali w tym roku Amerykanin Richard Heck oraz Japończycy Ei-ichi Negishi i Akira Suzuki, którzy opracowali nowe metody syntezy związków organicznych.
 • Kowal: Rosja na nas naciska. Europa obserwuje

  Kowal: Rosja na nas naciska. Europa obserwuje

  Nasze reakcje na nacisk strony rosyjskiej w sprawie Zakajewa są obserwowane w wielu krajach Unii, także w Rosji i według tego jesteśmy także oceniani - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Kowal.

Filmy - Reakcje (3)