reakcja łańcuchowa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Reakcja łańcuchowa (Film (1996)[Chain Reaction] Reż.Andrew Davis) ,

Artykuły - Reakcja łańcuchowa (6)

 • Zabawa nie tylko dla dzieci

  Zabawa nie tylko dla dzieci

  Disney XD zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami na serię imprez plenerowych "Fineasz i Ferb - Reakcja Łańcuchowa", które odbędą się w czterech polskich miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Poznaniu. Początek już w najbliższą sobotę, 10 lipca.
 • Taniej wiele nie będzie

  Taniej wiele nie będzie

  Tak naprawdę panikę na rynku 15 lipca 2008 roku wywołały amerykańskie banki inwestycyjne, które zaczęły sprzedawać bardzo duże ilości kontraktów. Reszta wydarzeń to już reakcja łańcuchowa i w konsekwencji zmiana sentymentu rynku.
 • "Reakcja łańcuchowa"

  "Reakcja łańcuchowa"

  "Limbic System", druga płyta warszawskiej grupy Rootwater, to jeden z najmocniejszych punktów na polskiej scenie ciężkiego grania pierwszego półrocza 2007 roku. Ekipa ze stolicy po podpisaniu kontraktu z Mystic Production niemal z marszu ruszyła w miesięczną trasę "Mystic Tour" u boku Virgin Snatch, Frontside i Hunter, a już w czerwcu wystąpi na Mystic Festival razem z m.in. legendarnym Slayerem. Tuż po zakończeniu krakowskiego koncertu w ramach "Mystic Tour" na zapleczu klubu "Loch Ness" Michał Boroń rozmawiał z wokalistą Maćkiem Taffem. Pod koniec rozmowy do nich dołączył gitarzysta Sebastian Zusin.
 • Spielberg i Cruise: Marsjanie atakują

  Spielberg i Cruise: Marsjanie atakują

  Steven Spielberg ("Złap mnie jeśli potrafisz", "Raport mniejszości") i Tom Cruise ("Ostatni samuraj", "Vanilla Sky") połączą swe siły, by przenieść na ekran słynną powieść "Wojna światów" autorstwa H.G. Wellsa. Nad nową wersją scenariusza opowieści pracuje David Koepp ("Spider-Man"), który nanosi poprawki do skryptu autorstwa Josha Friedma ("Reakcja łańcuchowa").
 • Nowy projekt Andrew Davisa

  Nowy projekt Andrew Davisa

  Andrew Davisa, twórca obrazów "Liberator", "Ścigany", "Reakcja łańcuchowa", "Morderstwo doskonałe" i ostatniego obrazu z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Collateral Damage", myśli o kolejnym projekcie. Reżyser ma zamiar zrealizować film w oparciu o powieść "The Jennifer Project" autorstwa Clyde'a Burlesona. Przeniesieniem książki na ekran zainteresowanych jest wielu producentów. Obraz ma nosić tytuł "Miles Down".
 • Mumia wraca!

  Mumia wraca!

  Zakończyły się zdjęcia do sequela filmu "Mumia". Autorem scenariusza jest twórca części pierwszej Stephen Sommers, który już po raz drugi stanął także za kamerą krwiożerczej opowieści. Na planie spotkali się również aktorzy znani z pierwowzoru - Brendan Fraser ("Bedazzled"), Rachel Weisz ("Reakcja łańcuchowa"), John Hannah ("Huragan") i Oded Fehr ("Deuce Bigalow").