rdza

Artykuły - Rdza (6)

 • To Polak skonstruował największy otwieracz do piwa!

  To Polak skonstruował największy otwieracz do piwa!

  To najbardziej spektakularny i największy otwieracz do piwa na świecie. Za jednym zamachem otwiera 120 butelek i zabiera mu to około... jednej sekundy. Kto jest konstruktorem tego wynalazku? To Polak, wielce utalentowany artysta potrafiący zamienić złom w dzieło sztuki - Bartłomiej "Bury" Kolbusz.
 • Rdza i kości Poisonblack

  Rdza i kości Poisonblack

  Fińska grupa Poisonblack przygotowała czwarty album "Of Rust And Bones".
 • "Tego mercedesa zjada rdza"

  "Tego mercedesa zjada rdza"

  Gdyby poprosić fana motoryzacji, by napisał na kartce kilka słów, z którymi kojarzy mu się Mercedes, większość wymieniłaby prestiż, elegancję i komfort.
 • Rdza

  Rdza

  Powieść science fiction z akcją w Warszawie w roku 2056. Po wielkiej wojnie Polska jest prowincją Chin.
 • Tego nadwozia rdza nie brała...

  Tego nadwozia rdza nie brała...

  Zakup licencji na polskiego fiata 125p wiązał się z ogromnymi przemieszczeniami dotychczasowej produkcji Fabryki Samochodów Osobowych.
 • Rdza jest trendy

  Rdza jest trendy

  Rdza jest trendy! To, co naszym ojcom i dziadkom wydawało się najgorszym przekleństwem motoryzacji, dziś wraca w wielkim stylu za sprawą rost-players - samochodów umyślnie doprowadzonych do rdzawego wyglądu.

Filmy - Rdza (2)

 • Jak usunąć plamy z rdzy z ubrań?

  Plamy z rdzy to przykre zabrudzenia, z którymi trudno sobie poradzić. Wnikające głęboko w strukturę ubrań, przesiąknięte rdzawym kolorem, mogą zniszczyć niemal każdą rzecz. Jak więc pozbyć się plam z rdzy z ubrań? Poznajcie nasz sprytny sposób - wystarczy parę chwil, a splamione ubranie będzie jak nowe!
 • Jak szybko pozbyć się rdzy? Genialne triki

  Rdza to niestety nieuchronna przypadłość wszystkich produktów z żelaza: tlen i woda bezustannie powodują utlenianie się żelaza, co prowadzi do jego rozpadu. Niesprzyjające warunki mogą przyspieszać ten proces, warto więc zadbać, by go opóźniać jak tylko się da. Jeśli już mamy do czynienia ze skorodowanym przedmiotem, można w prosty sposób usunąć rdzę! Poznajcie nasze genialne triki, jak szybko pozbyć się rdzy domowymi sposobami - to naprawdę proste!