Razer

Artykuły - Razer (203)

 • Razer Opus - słuchawki z THX i ANC

  Razer Opus - słuchawki z THX i ANC

  ​Razer wprowadza na rynek bezprzewodowe słuchawki Razer Opus. Korzystają one z certyfikatu THX i zaawansowanej, hybrydowej, aktywnej redukcji szumów.
 • Solidny i niedrogi zestaw od Razera

  Solidny i niedrogi zestaw od Razera

  ​Większość z nas spędza ostatnio prawie cały czas w domu. Oprócz oczywiście pracy zdalnej jednym z wiodących sposobów na spędzanie czasu wolnego stało się w związku z tym granie w gry wideo.
 • Razer Deathadder V2 - test myszki

  Razer Deathadder V2 - test myszki

  ​Początek roku nie przyniósł zbyt wiele wartych uwagi premier gier, ale za to jest co śledzić, jeśli idzie o premiery sprzętowe. Jedną z nowości, którym z chęcią przyjrzeliśmy się bliżej, była mysz Razer Deathadder V2.
 • Szef firmy Razer krytykowany za mobbing

  Szef firmy Razer krytykowany za mobbing

  ​Min-Liang Tan jest dyrektorem generalnym firmy Razer, która rysuje się jako interesujące miejsce pracy, pełne nowych technologii i ciekawych gadżetów. Po części tak właśnie jest, o ile przejdziemy do porządku dziennego z szefem, którego liczna grupa byłych pracowników określiła jako tyrana.
 • ​Razer Junglecat - test

  ​Razer Junglecat - test

  Sprawdzamy najnowszy gamepad firmy Razer, który z odpowiedniego telefonu potrafi zrobić konsolkę w stylu Nintendo Switch. Jak działa ten gadżet?
 • Razer Kraken Ultimate - zestaw słuchawkowy dla graczy

  Razer Kraken Ultimate - zestaw słuchawkowy dla graczy

  Firma Razer poinformowała o premierze Kraken Ultimate – gamingowego zestawu słuchawkowego z technologią THX Spatial Audio, która, w porównaniu z systemami 7.1, zapewnia dokładniejszy dźwięk pozycyjny.
 • Razer Basilisk Ultimate i Basilisk X HyperSpeed

  Razer Basilisk Ultimate i Basilisk X HyperSpeed

  Marka Razer ogłosiła premierę dwóch nowych myszek bezprzewodowych, przygotowanych specjalnie pod kątem wymagających graczy.
 • Razer Hammerhead True Wireless - bezprzewodowe słuchawki douszne

  Razer Hammerhead True Wireless - bezprzewodowe słuchawki douszne

  Firma Razer poinformowała o premierze słuchawek dousznych Hammerhead True Wireless, korzystających ze standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia wyjątkowo niskie opóźnienia, wysoką jakość dźwięku i dłuższą żywotność baterii.
 • Razer Junglecat - kontroler przypominający Switcha

  Razer Junglecat - kontroler przypominający Switcha

  Razer wprowadza kontroler do gier mobilnych Junglecat - urządzenie na pierwszy rzut oka przypomina kontrolery wykorzystywane w Nintendo Switch.
 • Bezprzewodowa mysz gamingowa Razer Viper Ultimate

  Bezprzewodowa mysz gamingowa Razer Viper Ultimate

  Firma Razer zaprezentowała najszybszą bezprzewodową mysz gamingową stworzoną specjalnie z myślą o esporcie.