Razer

Artykuły - Razer (209)

 • Maska ochronna marki Razer może trafić do sprzedaży

  Maska ochronna marki Razer może trafić do sprzedaży

  Hazel Mask to projekt inteligentnej maski wielokrotnego użytku, stworzonej przez popularną wśród graczy komputerowych markę Razer. Wszystko wskazuje, że koncept może niebawem trafić do sklepów.
 • Razer Iskur – test gamingowego fotela

  Razer Iskur – test gamingowego fotela

  Niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie garbił się, siedząc przed komputerem!
 • Najszybsza na świecie myszka do gier

  Najszybsza na świecie myszka do gier

  Firma Razer zaprezentowała swoją nową, autorską technologię - Razer HyperPolling, która debiutuje wraz z nową myszką Viper 8KHz – pierwszym na świecie gryzoniem z częstotliwością raportowania (polling rate) 8000 Hz.
 • Project Hazel - maska ochronna ze wzmacniaczem dźwięku oraz podświetleniem RGB

  Project Hazel - maska ochronna ze wzmacniaczem dźwięku oraz podświetleniem RGB

  Popularna wśród graczy komputerowych marka Razera, stworzyła swoją własną wersję maski ochronnej wielokrotnego użytku N95. Przyznać trzeba, że zaskakuje one swoimi możliwościami.
 • Razer Tomahawk - modułowy komputer stacjonarny dla graczy

  Razer Tomahawk - modułowy komputer stacjonarny dla graczy

  Znana wśród graczy komputerowych, marka Razer zaprezentowała model kompaktowego, modułowego komputera stacjonarnego. Urządzenie po raz pierwszy pokazano na targach CES 2020.
 • Razer zaprezentował akcesoria do użytku biurowego

  Razer zaprezentował akcesoria do użytku biurowego

  Słynna gamingowa marka znana ze swych wyróżniających się i święcących urządzeń dla graczy, przygotowała tym razem coś skromniejszego. Productivity Suite to akcesoria stworzone dla efektywnej pracy w biurze.
 • Razer Opus - słuchawki z THX i ANC

  Razer Opus - słuchawki z THX i ANC

  ​Razer wprowadza na rynek bezprzewodowe słuchawki Razer Opus. Korzystają one z certyfikatu THX i zaawansowanej, hybrydowej, aktywnej redukcji szumów.
 • Solidny i niedrogi zestaw od Razera

  Solidny i niedrogi zestaw od Razera

  ​Większość z nas spędza ostatnio prawie cały czas w domu. Oprócz oczywiście pracy zdalnej jednym z wiodących sposobów na spędzanie czasu wolnego stało się w związku z tym granie w gry wideo.
 • Razer Deathadder V2 - test myszki

  Razer Deathadder V2 - test myszki

  ​Początek roku nie przyniósł zbyt wiele wartych uwagi premier gier, ale za to jest co śledzić, jeśli idzie o premiery sprzętowe. Jedną z nowości, którym z chęcią przyjrzeliśmy się bliżej, była mysz Razer Deathadder V2.
 • Szef firmy Razer krytykowany za mobbing

  Szef firmy Razer krytykowany za mobbing

  ​Min-Liang Tan jest dyrektorem generalnym firmy Razer, która rysuje się jako interesujące miejsce pracy, pełne nowych technologii i ciekawych gadżetów. Po części tak właśnie jest, o ile przejdziemy do porządku dziennego z szefem, którego liczna grupa byłych pracowników określiła jako tyrana.