Razem

Artykuły - Razem (413)

 • Pamela Anderson i wybory do Europarlamentu

  Pamela Anderson i wybory do Europarlamentu

  Gwiazda "Słonecznego patrolu", Pamela Anderson, jest w ostatnim czasie bardzo aktywna politycznie. W obliczu zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego aktorka wskazała, które z ubiegających się o głosy partii cieszą się jej poparciem. Wśród nich znalazła się także jedna z Polski.
 • Sprzedaż dzienników w styczniu spadła rdr o 10,3 proc. do 667,1 tys. sztuk - ZKDP

  Rozpowszechnianie płatne razem ogólnopolskich dzienników w styczniu 2018 roku spadło rok do roku o 10,3 proc. do 667,1 tys. sztuk. W porównaniu z grudniem spadek wyniósł 2,6 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP).
 • Kowalczyk: Z szefem resortu finansów skonsultujemy z branżą uwagi do podatku od sklepów

  Kowalczyk: Z szefem resortu finansów skonsultujemy z branżą uwagi do podatku od sklepów

  - W przyszłym tygodniu razem z ministrem finansów będziemy rozmawiać z przedsiębiorcami o wniesionych przez nich uwagach do projektu ustawy o podatku od marketów; do końca grudnia chcemy wypracować ostateczne stanowisko - mówi szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk.
 • Partia Razem chce wyższych podatków dla najbogatszych

  Partia Razem chce wyższych podatków dla najbogatszych

  - Partia Razem proponuje wprowadzenie sześciu stawek podatkowych, dzięki czemu najbogatsi nie mogliby już "uciekać przed sprawiedliwymi stawkami podatku" - poinformowali przedstawiciele ugrupowania na środowej konferencji prasowej.
 • Jednostkowy Raport Roczny Global Trade za rok 2014

  Zarząd Spółki Global Trade S.A. przekazuje w załączeniu jednostkowy raport roczny za 2014 rok razem z Opinią niezależnego biegłego rewidenta wraz z raportem z badania sprawozdania finansowego na dzień 31.12.2014 r. Podstawa prawna: § 5 ust.1 pkt. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:Jacek Kulikowski - Prezes Zarząd
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" spadła o 4,84 proc. rdr

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" spadła o 4,84 proc. rdr

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w kwietniu 2015 roku 184.034 sztuki i było o 4,84 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Węglokoks zainwestuje w Nową KW ok. 1 mld zł

  Węglokoks zainwestuje w Nową KW ok. 1 mld zł

  Węglokoks planuje zainwestować łącznie w Nową Kompanię Węglową około 1 mld zł, licząc razem z kompensatą długu - poinformował PAP prezes Jerzy Podsiadło.
 • MAC: Od lipca ruszy poprawiony ePUAP - tym razem już na pewno

  MAC: Od lipca ruszy poprawiony ePUAP - tym razem już na pewno

  Poprawiona, bardziej przyjazna dla użytkownika platforma ePUAP ruszy od lipca - zapowiada Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Według planów, tzw. profil zaufany na ePUAP, czyli sposób uwierzytelnienia użytkownika, pozwoli załatwiać obywatelom wiele spraw urzędowych, nie tylko w Polsce, ale w całej UE.
 • Będzie kolejny rekordowy rok?

  Będzie kolejny rekordowy rok?

  Zaprezentowano wyniki sprzedaży deweloperów mieszkaniowych w pierwszym kwartale bieżącego roku. PAP wytypowała tym razem 9 giełdowych spółek - czołowych i najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów branży. Wnioski z zaprezentowanych statystyk, pomimo widocznego osłabienia dynamiki sprzedaży w większości przypadków, są w dalszym ciągu obiecujące.
 • Tym razem złoty stracił

  Ogólnie rzecz biorąc, w naszej optyce od dawna podkreślaliśmy, że to, co było widać na głównej parze w drugiej połowie marca i po części na początku kwietnia, to tylko korekta w obrębie zasadniczego trendu. Pisaliśmy też o tym, że przebicie strefy 1,10 - 1,1050 jest relatywnie mało prawdopodobne i byłoby dość ciężkie, a także, że zejście poniżej 1,0715 - 1,0720 zapewne pogrzebie na dłuższy czas szanse na kontynuację korekty.

Filmy - Razem (3)