Ray Manzarek

Synonimy:
Manzarek Ray,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ray Manzarek (8)

 • Ray Manzarek (The Doors): Kiedy premiera dokumentalnego filmu?

  Ray Manzarek (The Doors): Kiedy premiera dokumentalnego filmu?

  To będzie prawdziwa gratka dla fanów zespołu The Doors. Ray Manzarek, klawiszowiec i jeden z założycieli zespołu, jest bohaterem dokumentu "The Doors: Break on Thru - A Celebration of Ray Manzarek". Premiera - 12 lutego 2020 r.
 • Dokument o klawiszowcu The Doors

  Dokument o klawiszowcu The Doors

  To będzie prawdziwa gratka dla fanów zespołu The Doors. Ray Manzarek, klawiszowiec i jeden z założycieli zespołu, jest bohaterem dokumentu "The Doors: Break on Thru - A Celebration of Ray Manzarek". Premiera już 12 lutego.
 • The Doors reaktywują się na koncert dla Raya Manzarka

  The Doors reaktywują się na koncert dla Raya Manzarka

  Dwóch członków legendarnej formacji The Doors postanowiło zagrać koncert dla klawiszowca Raya Manzarka zmarłego 20 maja 2013 roku.
 • Ray Manzarek z The Doors nie żyje

  Ray Manzarek z The Doors nie żyje

  Ray Manzarek, jeden z założycieli i członek zespołu The Doors, zmarł w poniedziałek (20 maja) w Niemczech - poinformował menedżer grupy Tom Vitorino. Muzyk od lat zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 74 lata.
 • Przyjedzie klawiszowiec The Doors

  Przyjedzie klawiszowiec The Doors

  W połowie maja na trzy koncerty do Polski przyjedzie Manzarek - Rogers Band, zespół klawiszowca The Doors - Raya Manzarka.
 • Muzycy The Doors na Festiwalu Legend Rocka

  Muzycy The Doors na Festiwalu Legend Rocka

  Robbie Krieger i Ray Manzarek, dwaj muzycy grupy The Doors wystąpią na tegorocznym Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty w pobliżu Ustki.
 • The Doors i dubstep? Zobacz!

  The Doors i dubstep? Zobacz!

  Do internetu trafił klip do utworu "Breakin' A Sweat", wspólnego dzieła żyjących muzyków The Doors i dubstepowego producenta Skrillexa.
 • The Doors zagrali koncert

  The Doors zagrali koncert

  Trzej żyjący członkowie legendarnej grupy The Doors spotkali się we wtorek na koncercie zorganizowanym specjalnie z myślą o programie kręconym przez telewizję VH1. Pierwszy wspólny występ Ray'a Manzarka, Robby'ego Kriegera i Johna Densmore'a od 1993 roku zostanie wyemitowany w listopadzie, w popularnej serii "Storytellers".