ratunek

Artykuły - Ratunek (120)

Filmy - Ratunek (63)

 • Bohaterska postawa kolarzy. Uratowali uwięzionego jelenia

  Bohaterska postawa członków klubu rowerowego Club ciclista Huescar 1925 z hiszpańskiej Granady. Grupa kolarzy oswobodziła uwięzionego jelenia. Zwierzę było skrajnie wycieńczone, wiele wskazuje na to, że ratunek przyszedł w ostatniej chwili. (STORYFUL/x-news)
 • Mężczyzna uratował tonącą... sarnę

  W niedzielę mężczyzna w Falsom w Kalifornii uratował tonącą sarnę. W filmie wideo widać, jak mężczyzna podpływa do sarny i wyławia ją z wody. Bohaterowi kibicuje rodzina, która później opiekuje się zwierzakiem. (STORYFUL/x-news)
 • Bohater w tłumie gapiów. Mężczyzna uratował kierowcę z płonącego samochodu

  Bohater w tłumie gapiów. Jim Angulo uratował kierowcę, który utknął w płonącym aucie na autostradzie międzystanowej numer 95 w Miami. Mężczyzna powiedział, że najpierw krzyknął do zauważonego kierowcy, by wyskoczył z samochodu, a gdy ten odpowiedział mu, że nie jest w stanie wyjść, rzucił mu się na ratunek i siłą wyciągnął przez okno ze śmiertelnej pułapki. Zrobił to w pojedynką, choć - jak przyznał później w rozmowie z 7News Miami - około 20 osób nagrywało zdarzenie telefonami komórkowymi. Uratowany kierowca z poparzonymi nogami trafił do szpitala Jackson Memorial. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. (STORYFUL/x-news)
 • Źrebak utknął w zaspie. Na pomoc ruszył operator koparki

  Młody źrebak wpadł w głęboką zaspę śnieżną w Laramie w amerykańskim stanie Wyoming. Zwierzę nie było w stanie samodzielnie wydostać się ze śniegu i konieczne było ściągnięcie na miejsce koparki, dzięki które ostatecznie udało się źrebaka uwolnić. (STORYFUL/x-news)