ratownicy medyczni

Artykuły - Ratownicy medyczni (6)

 • Ratownicy medyczni do Ministerstwa Zdrowia: Zaakceptujcie trzy postulaty albo zaostrzymy protest

  Ratownicy medyczni do Ministerstwa Zdrowia: Zaakceptujcie trzy postulaty albo zaostrzymy protest

  Ustalenia są po to, żeby je zmieniać i rozwijać. Skoro strona rządowa nie trzyma się ustaleń i marginalizuje nasz zawód, nie bądźmy gorsi - piszą ratownicy.
 • Ratownicy medyczni zapowiadają ogólnopolski protest

  Ratownicy medyczni zapowiadają ogólnopolski protest

  Prawdopodobnie jeszcze w maju rozpocznie się ogólnopolski protest ratowników medycznych. W środę w Poznaniu odbyło się spotkanie negocjacyjne z przedstawicielem ministerstwa zdrowia nt. podwyżek, jednak, według ratowników, nie przyniosło żadnych rezultatów.
 • Kibicu! Nie choruj podczas mistrzostw

  Tysiące ratowników medycznych nie będzie mogło udzielać pomocy podczas Euro 2012. Ministerstwo Zdrowia nie przygotowało zmiany przepisów rozszerzających ich możliwości działania - alarmuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • Karambol. Czy to ma sens?

  Karambol. Czy to ma sens?

  Kilkanaście samochodów wzięło udział w symulacji karambolu zrealizowanej dzisiaj przed południem na autostradzie A2 w Strykowie. Według scenariusza, rannych zostało 16 osób, w tym kilkoro ciężko, dwie osoby zginęły.
 • Duże protesty w polskich miastach

  W obronie miejsc pracy manifestowało w Warszawie kilka tysięcy pracowników przemysłu obronnego. Wręczyli marszałkowi Sejmu i przedstawicielom rządu petycję, w której domagają się m.in. zwiększenia środków na modernizację sił zbrojnych i zakup uzbrojenia. Z kolei w Gdańsku pikietowali zatrudnieni w grupie Energa, a w Poznaniu ratownicy medyczni z Turka, Koła i Szamotuł.
 • "Ratownicy medyczni to wspaniali ludzie"

  "Ratownicy medyczni to wspaniali ludzie"

  To jest święto specjalnych ludzi, dla których naczelną wartością jest walka z okropnym przeciwnikiem jakim jest śmierć - powiedział w czwartek w Łodzi minister zdrowia Zbigniew Religa podczas ogólnopolskich obchodów Dnia Ratownictwa Medycznego.

Filmy - Ratownicy medyczni (6)