raspberry Pi

Artykuły - Raspberry Pi (13)

 • Cooler Master Pi Case 40 - zbroja dla Raspberry Pi 4

  Cooler Master Pi Case 40 - zbroja dla Raspberry Pi 4

  Łatwy dostęp do portów, lepsze chłodzenie, ochrona w podróży i oprogramowanie Pi Tool - to wszystko ma zaoferować użytkownikom “Malinki” obudowa Cooler Master Pi Case 40.
 • Komputery Raspberry Pi trafią do przemysłu

  Komputery Raspberry Pi trafią do przemysłu

  Firma produkująca małe komputery Raspberry Pi zaczyna eksplorować nowy rynek. W tym przypadku będą to konkretne gałęzie przemysłu, które będą mogły wykorzystać potencjał niewielkich pecetów.
 • Youtuber stworzył miniaturkę iMaca przy pomocy Raspberry Pi

  Youtuber stworzył miniaturkę iMaca przy pomocy Raspberry Pi

  Inżynier oprogramowania z Alabamy zamieścił na swoim kanale Youtube film, dokumentujący stworzenie maleńkiego odpowiednika komputera iMac.
 • Raspberry Pi - niewielki komputer, wielkie możliwości

  Raspberry Pi - niewielki komputer, wielkie możliwości

  Mały, prosty i bardzo tani. Tymi słowami najłatwiej opisać Raspberry Pi, komputer wielkości karty kredytowej dysponujący możliwościami nawet dużo większych układów. Choć urządzenie powstało do nauki prostego oprogramowania, stworzone przy jego pomocy konstrukcje niejednokrotnie zachwycają swoją złożonością.
 • Niedrogie układy Raspberry Pi zasilą respiratory

  Niedrogie układy Raspberry Pi zasilą respiratory

  Wszystko wskazuje na to, że platforma komputerowa stworzona przez Raspberry Pi Foundation idealnie nadaje się do obsługi nieskomplikowanych respiratorów. Może się to okazać niezmiernie istotne w dobie szalejącej epidemii kornawirusa.
 • Raspberry Pi 4 ma problemy z sygnałem Wi-Fi

  Raspberry Pi 4 ma problemy z sygnałem Wi-Fi

  Pomimo ciepłego przyjęcia najnowszej wersji Raspbery Pi, urządzenie zmaga się z kilkoma poważnymi problemami. Jednym z nich jest usterka dotycząca sieci Wi-Fi.
 • Raspberry Pi 4 oficjalnie

  Raspberry Pi 4 oficjalnie

  Raspberry Pi 4 trafiło do sprzedaży. Nowa wersja „malinki” doczekała się wielu ciekawych nowości.
 • Raspberry Pi 3 - najtańszy komputer świata

  Raspberry Pi 3 - najtańszy komputer świata

  Raspberry Pi zaprezentowało najnowszą wersje miniaturowego komputera. Raspberry Pi 3 ma 64-bitowy procesor i jest o 60 proc. szybszy od poprzedniej wersji. Sugerowana cena? Jedyne 35 dolarów.
 • Raspberry Pi Zero - malutki komputer za 20 złotych

  Raspberry Pi Zero - malutki komputer za 20 złotych

  Komputer dołączany do... magazynu. I to jeszcze za 5 dolarów, czyli około 20 zł? Tak, to prawda. Poznajcie Raspberry Pi Zero.
 • Microsoft chce mieć własne Raspberry Pi

  Microsoft chce mieć własne Raspberry Pi

  Raspberry Pi podbiło serca domorosłych inżynierów i programistów nie tylko dużymi możliwościami, ale również niezwykle niską ceną. Microsoft najwidoczniej pozazdrościł sukcesu Malince, gdyż sam wypuścił właśnie platformę podobną do Raspberry Pi - Sharks Cove. Czy urządzenie warte jest naszej uwagi?