Kobieta - Raport Polsat News

Filmy - Raport Polsat News (3)

  • Program "Raport": Jaka będzie tegoroczna Wielkanoc?

    Jakie będą tegoroczne Święta Wielkanocne? Na dwa tygodnie przed nimi to pytanie zadaje sobie większość z nas. A odpowiedzią są, niestety, padające każdego dnia rekordy zakażeń. Więcej w "Raporcie" o 21:00. Reportaż Dominik Grabowskiej. Program "Raport" w Polsat News codziennie, od poniedziałku do piątku o 21:00.
  • Program "Raport": Spowiedź Rock'n'rollowca. Pandemia sprzyja uzależnieniom

    Reporterzy "Raportu" docierają do osób, które toczą walkę z alkoholizmem. "Ja tak naprawdę przepiłem syna i żonę", mówi jeden z bohaterów programu. Ich historie są przestrogą, bo pandemia, izolacja i samotność sprzyjają zaglądaniu do kieliszka. Program "Raport" w Polsat News codziennie, od poniedziałku do piątku o 21:00.
  • Odebrał ponad 80 tysięcy połączeń. Twórca wyjątkowego telefonu zaufania w "Raporcie"

    To jedyny taki telefon w Polsce. Jan Arczewski, psycholog, który od lat porusza się na wózku inwalidzkim, prowadzi telefon zaufania dla osób niepełnosprawnych. Odebrał blisko 80 tysięcy połączeń. Ratował ludzi, odwodził od samobójstwa. Osób potrzebujących przybywa.- Po drugiej stronie zazwyczaj jest niepewność, smutek, lęk, depresja i zwykła codzienność, szara codzienność - mówi w programie "Raport".Zobacz program "Raport" na antenie Polsat News - od poniedziałku do piątku, o godzinie 21.