Film - ranni

Synonimy:
ranna, ranna kobieta ranne dzieci ranny ranny policjant
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ranni (16)

 • "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Po badaniach okaże się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Sprawdź, co czeka jednego z bohaterów popularnego serialu "M jak miłość".
 • Hugh Jackman miał wypadek

  Hugh Jackman miał wypadek

  Występ w programie Oprah Winfrey Show nie wyszedł na zdrowie Hugh Jackmanowi. Aktor znany dzięki roli Wolverine w serii "X-men", doznał obrażeń oka kiedy próbował zjechał na tyrolce ze słynnego budynku Sydney Opera House wprost na scenę programu.
 • Agata Konarska: Ranny ptaszek

  Agata Konarska: Ranny ptaszek

  Agata Konarska zaczynała w telewizji od publicystyki, informacji i gospodarki. Teraz postawiła na rozrywkę. Gwiazdę możemy obecnie oglądać w porannym programie TVP 1 "Kawa czy herbata".
 • Stallone ranny na planie

  Stallone ranny na planie

  O tym, ze ciężki jest los filmowego herosa, przekonał się niedawno Sylvester Stallone - weteran kina akcji doznał kontuzji szyi na planie powstającego właśnie obrazu "The Expendables", w którym nie tylko gra, ale także reżyseruje i jest autorem scenariusza.
 • Ranni na planie filmu "G.I. Joe"

  Ranni na planie filmu "G.I. Joe"

  Siedem osób odniosło obrażenia w sobotę w wyniku zderzenia autobusu i kilku samochodów podczas zdjęć do filmu "G.I. Joe" w Pradze.
 • Ranni na planie filmu o Hitlerze

  Ranni na planie filmu o Hitlerze

  Jedenaście osób zostało rannych po upadku z ciężarówki na planie filmu "Walkiria" z Tomem Cruise'em w Berlinie - podała w poniedziałek niemiecka policja.
 • Eva Longoria ranna na planie

  Eva Longoria ranna na planie

  Eva Longoria (31 l.), gwiazda serialu "Gotowe na wszystko", poważnie potłukła sobie żebra podczas kręcenia kolejnych odcinków popularnej serii.
 • Haley Joel Osment ranny w wypadku drogowym

  Haley Joel Osment ranny w wypadku drogowym

  18-letni Haley Joel Osment - gwiazda filmu "Szósty zmysł" - trafił w czwartek, 20 lipca do szpitala po wypadku samochodowym w pobliżu Los Angeles - podały źródła policyjne.
 • Gwiazda "Gotowe na wszystko" ranna

  Gwiazda "Gotowe na wszystko" ranna

  41-letnia Teri Hatcher została ranna na planie serialu "Gotowe na wszystko". Przyczyną był... wybuch żarówki. Gwiazda musiała przerwać pracę na planie, jednak zapewnia, że zrobi wszystko, aby jak najszybciej powrócić do serialu. "Szkło wpadło do mojego prawego oka i zarysowało rogówkę" - powiedziała aktorka.
 • L. DiCaprio ranny na planie filmowym

  L. DiCaprio ranny na planie filmowym

  Hollywoodzki gwiazdor Leonardo DiCaprio ("Aviator") został ranny podczas kręcenia zdjęć do swojego najnowszego filmu "The Blood Diamond" na planie filmowym w Mozambiku.