Fakty - ranni

Synonimy:
ranna, ranna kobieta ranne dzieci ranny ranny policjant
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ranni (639)

 • Dwa dźwigi runęły na domy w Holandii

  Dwa dźwigi runęły na domy w Holandii

  Dwa dźwigi przewróciły się na domy w miejscowości Alphen aan den Rijn w zachodniej Holandii. Rannych zostało 20 osób. Do katastrofy doszło w czasie budowy mostu.
 • Mysłowice: Wypadek w kopalni. Są ranni

  Mysłowice: Wypadek w kopalni. Są ranni

  W KWK Mysłowice-Wesoła najprawdopodobniej doszło do zapalenia metanu - poinformował rzecznik Katowickiego Holdingu Węglowego Wojciech Jaros. W strefie zagrożenia było 37 górników. Większość z nich jest już na powierzchni. Najciężej ranni trafili do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.
 • ​Korea Płd.: Zderzenie wagonów metra w Seulu

  W wyniku piątkowego zderzenia dwóch pociągów metra w stolicy Korei Południowej, Seulu, rannych zostało ok. 170 osób - poinformowała agencja Yonhap. Według agencji Reutera najpewniej nikt nie został ciężko ranny.
 • Potężny wybuch w budynku w Wiedniu. 6 osób rannych

  Sześć osób zostało rannych w wyniku zawalenia części budynku w sobotę.
 • Dwie osoby w ciężkim stanie po wypadku polskiego busa

  Dwie osoby w ciężkim stanie po wypadku polskiego busa

  Dwie kobiety są w ciężkim stanie - to najnowsze informacje po wypadku polskiego busa w Niemczech. W sumie rannych zostało siedem osób, pięć trafiło do szpitali. Do wypadku doszło we wtorek nad ranem na autostradzie A9 między Bayreuth a Norymbergą.
 • Dramatyczna sytuacja w Kijowe. Rośnie liczba ofiar

  Dramatyczna sytuacja w Kijowe. Rośnie liczba ofiar

  ​Według najnowszych danych liczba ofiar śmiertelnych starć w Kijowie sięgnęła dziewięciu. Wśród zabitych jest dwóch milicjantów i siedmiu cywilów - informuje ukraińska milicja. Ponad 150 osób jest rannych.
 • Pożar na promie. Są ranni

  Pożar na promie. Są ranni

  Do groźnego pożaru doszło na pokładzie promu u wybrzeży Anglii. Rannych zostało sześć osób. BBC informuje o zatrzymaniu dwóch osób - w tym jednej pod zarzutem wzniecenia ognia.
 • 80-latka wjechała samochodem do sklepu. Są ranni

  80-latka wjechała samochodem do sklepu. Są ranni

  Starsza kobieta straciła kontrolę nad samochodem i z dużą prędkością wjechała do sklepu, raniąc po drodze 15 osób. Stan dwóch jest poważny.
 • Katastrofa śmigłowca w Glasgow. Nowe doniesienia

  Katastrofa śmigłowca w Glasgow. Nowe doniesienia

  Po katastrofie policyjnego śmigłowca, który w piątek wieczorem spadł na dach pubu w Glasgow, trwa akcja ratunkowa. Według telewizji Sky News zginęło co najmniej 6 osób. Wiadomo, że 32 osoby trafiły do szpitali. Sytuacja jest dynamiczna. Bilans zmienia się z minuty na minutę. Pod zawalonymi fragmentami konstrukcji nadal znajdują się ludzie.
 • Francja: 15 rannych w wybuchu podczas próby musicalu

  15 osób odniosło obrażenia w eksplozji fajerwerków podczas wieczornych przygotowań do spektaklu muzycznego w Pałacu Sportów w Paryżu - poinformowała w piątek francuska straż pożarna. Większość ofiar to technicy. U pięciu z nich rany są poważne.