Film - ranking

Artykuły - Ranking (15)

 • Najlepsze striptizy w historii kina

  Najlepsze striptizy w historii kina

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rita Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy najoryginalniejsze striptizy w historii kina.
 • Jolie najbardziej wpływowa

  Jolie najbardziej wpływowa

  Angelina Jolie pokonała prezenterkę telewizyjną Oprah Winfrey i zajęła pierwsze miejsca na liście najbardziej wpływowych osób w show-biznesie. Ranking opublikował w czwartek, 4 czerwca, magazyn "Forbes".
 • Najbardziej wpływowe Polki?

  Najbardziej wpływowe Polki?

  Doda i Ilona Łepkowska to - według rankingu przygotowanego przez tygodnik "Newsweek" - władczynie polskich dusz.
 • Ranking serwisów informacyjnych

  Ranking serwisów informacyjnych

  We wrześniu i październiku br. najwięcej ironicznych materiałów w serwisach informacyjnych pojawiło się w "Faktach" i "Wydarzeniach".
 • Najgorsi serialowi aktorzy

  Najgorsi serialowi aktorzy

  Miesięcznik "Film" zaprezentował tegoroczny "ranking aktorów serialowych". Krytycy Karolina Pasternak i Konrad Zarębski nie oszczędzali telewizyjnych gwiazdek.
 • "Ranking gwiazd" stracił miliony

  "Ranking gwiazd" stracił miliony

  Przychody telewizji Polsat ze sprzedaży czasu reklamowego podczas programu "Ranking gwiazd" były znacznie niższe niż rok wcześniej. Zyski stacji spadły aż o 74 procent.
 • "Ranking gwiazd" traci widownię

  "Ranking gwiazd" traci widownię

  Polsatowe show "Ranking gwiazd" odnotowało w październiku spadek oglądalności w stosunku do emisji wrześniowych.
 • Ranking głupoty telewizyjnej

  Ranking głupoty telewizyjnej

  Tygodnik "Newsweek" opublikował swój ranking najgłupszych programów telewizyjnych w Polsce. "Stacje od kilku sezonów uczestniczą w szaleńczym wyścigu o to, kto wyprodukuje głupszy program" - pisze gazeta. Kto znalazł się na liście?
 • Kto w "Rankingu gwiazd"?

  Kto w "Rankingu gwiazd"?

  Tym razem nie będzie tańca, śpiewu, akrobatyki na arenie czy lodzie. Teraz gwiazdy zdradzą swoje sekrety i poszukają u siebie wad. A wszystko w nowym show Polsatu "Ranking gwiazd". Pojawiła się już pełna lista uczestników.
 • Borys Szyc między gwiazdami

  Borys Szyc między gwiazdami

  W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się nowy program "Ranking gwiazd", w którym 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. "Ranking gwiazd" poprowadzi Borys Szyc.