Nowe Technologie - ranking

Artykuły - Ranking (33)

 • Netflix udostępnił listę najbardziej popularnych tytułów

  Netflix udostępnił listę najbardziej popularnych tytułów

  Nowa funkcja popularnej platformy sVOD umożliwia podgląd 10 najchętniej oglądanych seriali i filmów.
 • Ranking czerwcowych wirusów

  Ranking czerwcowych wirusów

  Konie trojańskie są najszybciej rozwijającą się kategorią oprogramowania do kradzieży danych - dowodzi w pierwszym raporcie z badań fokusowych firma Trend Micro. Przyczyną największej liczby wykrytych w czerwcu infekcji pozostał jednak znany robak internetowy Conficker.
 • Połowa Polaków nie chce Explorera

  Połowa Polaków nie chce Explorera

  Już tylko ok. 48,6 proc. Polaków korzysta z przeglądarki Microsoftu - wynika z najnowszego zestawienia opublikowanego przez Ranking.pl. Polski rynek coraz mocniej chłonie alternatywne przeglądarki. W szczególności dotyczy to Firefoksa, który regularnie od lat zabiera IE coraz większy kawałek tortu.
 • Ranking Technology Fast 50

  Ranking Technology Fast 50

  Ogłoszono ranking najszybciej rozwijających się spółek w Europie Środkowej. Środkowoeuropejski - Deloitte Technology Fast 50. Impreza odbyła się po raz 8. Patronat medialny nad imprezą miał m.in. portal INTERIA.PL
 • Najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej

  Ósma edycja Technology Fast 50 - dorocznego rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej - rozpoczęta.
 • Internetowa gotowość Polski na trójkę

  Internetowa gotowość Polski na trójkę

  Ósmy ranking tzw. e-gotowości (e-readiness), przygotowany przez Economist Intelligence Unit wraz z IBM, przynosi pozytywne wiadomości. Nie dla wszystkich jednak.
 • Pro Futuro zwycięzcą rankingu Technology Fast 50

  Firma doradcza Deloitte ogłosiła wyniki kolejnej edycji rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Pierwsze miejsce zajęła polska firma Pro Futuro S.A.
 • Deloitte ogłosi ranking Fast 50

  Jutro o godz. 18:00 firma Deloitte opublikuje wyniki tegorocznego rankingu Fast 50 klasyfikującego najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej.
 • Digital Media Losers

  Serwis mp3newswire.net przygotował tradycyjny ranking tych, którzy w branży mediów cyfrowych rok 2004 mogą zaliczyć do wybitnie nieudanych. Zdaniem redaktorów serwisu - dziesiątka "przegranych roku 2004" przedstawia się następująco:
 • Ranking spamerów

  Ranking spamerów

  Firma Sophos po raz kolejny opublikowała doroczny raport o krajach generujących największą ilość spamu. Od czasu pierwszej publikacji, w lutym 2004 roku (drugą opublikowano w sierpniu 2004), w szeregach "parszywej dwunastki" nastąpiły nieznaczne roszady. Na szczęście Polacy na razie nie mają się czego wstydzić. "Kiedy opublikowaliśmy nasz pierwszy raport w lutym 2004 roku, USA usprawiedliwiało się tym, że dopiero kilka miesięcy wcześniej wprowadzono ustawę antyspamową CAN-SPAM - mówi Graham Cluley, starszy konsultant w firmie Sophos. - Tymczasem minął prawie rok, podczas którego wysłano miliony spamerskich wiadomości, a CAN-SPAM nie przyniosła oczekiwanej poprawy i nie zatamowała powodzi spamu" - dodaje Cluley.