Biznes - ranking kredytów hipotecznych

Artykuły - Ranking kredytów hipotecznych (31)

 • Ranking kredytów hipotecznych - styczeń 2015

  Ranking kredytów hipotecznych - styczeń 2015

  Niestety, minimalna wysokość wkładu własnego przy kredytach hipotecznych wzrosła. Musimy więc posiadać większą ilość własnych środków, by móc starać się o finansowanie naszego wymarzonego mieszkania. W najnowszym rankingu kredytów hipotecznych eksperci z TotalMoney.pl sprawdzili, które aktualne oferty są najbardziej atrakcyjne. Kto tworzy czołówkę zestawienia? Sprawdźmy!
 • Ranking kredytów hipotecznych - wrzesień 2014

  Ranking kredytów hipotecznych - wrzesień 2014

  Mieszkanie w Warszawie czy dom w Radzyminie? Nasi "modelowi" klienci zdecydowali się na tę drugą opcję. Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, który bank udzieli im najkorzystniejszego kredytu na zakup wymarzonego domu.
 • Ranking kredytów hipotecznych udzielanych w programie MdM - sierpień 2014

  Ranking kredytów hipotecznych udzielanych w programie MdM - sierpień 2014

  BOŚ Bank, Bank Zachodni WBK i Deutsche Bank Polska - w tych bankach dwuosobowa rodzina, chcąca kupić mieszkanie w leżących nieopodal Wrocławia Siechnicach, znajdzie najkorzystniejsze warunki finansowania swojej inwestycji.
 • Ranking kredytów hipotecznych - sierpień 2014

  Ranking kredytów hipotecznych - sierpień 2014

  Citi Handlowy, Bank BGŻ i Bank BPH. W tych trzech bankach można znaleźć najkorzystniejsze warunki sfinansowania mieszkania o powierzchni 48 m. kw.znajdującego się w Gdyni.
 • Ranking kredytów hipotecznych MdM - lipiec 2014

  Ranking kredytów hipotecznych MdM - lipiec 2014

  W tej edycji rankingu wzięliśmy pod uwagę trzecie co do ludności miasto w Polsce - Łodź i tam szukaliśmy najlepszej oferty kredytu w ramach programu MdMN dla 41-metrowego mieszkania. Na podium znalazły się eurobank, BOŚ Bank oraz Deutsche Bank. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
 • Ranking kredytów hipotecznych - lipiec 2014

  Ranking kredytów hipotecznych - lipiec 2014

  Niskie stopy procentowe i rosnące koszty wynajmu coraz częściej prowadzą do jednego wniosku: coraz częściej bardziej opłaca się kupić mieszkanie niż je wynajmować. W najnowszym zestawieniu kredytów hipotecznych takim miejscem jest Szczecin, w którym miesięczna rata kredytu za 36-metrowe mieszkanie jest niższa od czynszu za wynajem podobnej nieruchomości.
 • Ranking kredytów hipotecznych MdM - czerwiec 2014

  Ranking kredytów hipotecznych MdM - czerwiec 2014

  Eurobank, Deutsche Bank Polska i Bank BGŻ. W tych bankach trzyosobowa rodzina z Poznania może liczyć na najbardziej atrakcyjne warunki sfinansowania zakupu 46-metrowego mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych.
 • Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2014

  Ranking kredytów hipotecznych - czerwiec 2014

  W czerwcowym rankingu kredytów hipotecznych szukaliśmy najkorzystniejszego kredytu na kupno cztero- lub pięciopokojowego mieszkania dla rodziny mieszkającej w Katowicach. Zapraszamy do sprawdzenia, który bank oferuje najkorzystniejsze warunki finansowania.
 • Ranking kredytów hipotecznych - kwiecień 2014

  Ranking kredytów hipotecznych - kwiecień 2014

  Który bank udzieli najkorzystniejszego kredytu na zakup kawalerki w Toruniu? Jakie koszty w 30-letnim okresie kredytowania poniesie osoba spłacająca kredyt? Odpowiedzi na te pytania przynosi kwietniowy ranking kredytów hipotecznych przygotowany przez ekspertów z porównywarki finansowej TotalMoney.pl.
 • Ranking kredytów hipotecznych - luty 2014

  Ranking kredytów hipotecznych - luty 2014

  Za ile można kupić trzypokojowe mieszkanie w Szczecinie? Jego cena może wynieść nawet mniej niż 230 tysięcy złotych. A w jakim banku można otrzymać najkorzystniejszy kredyt na ten cel? Sprawdziliśmy to.