Range Rover

Artykuły - Range Rover (34)

Filmy - Range Rover (7)

 • Zdradził ją, więc wyżyła się na jego samochodzie

  „Oszust”, „Mam nadzieję, że było warto” – takie napisy pojawiły się na luksusowym białym range roverze, zaparkowanym w pobliżu domu towarowego Harrods w zachodnim Londynie. Zdjęcia samochodu zostały udostępnione tysiące razy na Twitterze. Czy autorką tego nietypowego graffiti była jakaś zdradzona kobieta? Równie dobrze mógł to być sprytny chwyt reklamowy. Jedna z amerykańskich stacji telewizyjnych przy użyciu takich właśnie samochodów promowała komediodramat o cudzołóstwie i rozwodach. Co lub kto stoi za całą akcję tym razem?
 • Range Rover Sport SDV6 HSE. Nasz test

  Range Roverem Sport podróżuje się niczym luksusową, szybką limuzyną. Z drugiej strony jest to samochód dobrze przygotowany do jazdy w terenie…
 • Range rover evoque w Paryżu

  Range rover evoque to najmniejszy model legendarnego producenta samochodów terenowych i jednocześnie pierwszy dostępny również z napędem tylko jednej osi. Zobacz, jak prezentował się na salonie samochodowym w Paryżu.
 • Range rover evoque

  Range rover evoque to najmniejszy model legendarnego producenta samochodów terenowych i jednocześnie pierwszy dostępny również z napędem tylko jednej osi.