randki

Artykuły - Randki (85)

 • Walentynki 2021: Randki w sieci a prawa konsumenta

  Walentynki 2021: Randki w sieci a prawa konsumenta

  14 lutego obchodzimy święto zakochanych, czyli walentynki. Europejskie Centrum Konsumenckie przy UOKiK przypomina, na co należy zwracać uwagę, zawierając umowę z portalem randkowym oraz czy i na jakich zasadach można od niej odstąpić.
 • Tinder wprowadza przycisk alarmowy

  Tinder wprowadza przycisk alarmowy

  Jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych uzupełnia swoje funkcje bezpieczeństwa. Jedną z nich jest specjalny przycisk alarmowy.
 • Pigging i inne, czyli na co uważać, korzystając z aplikacji randkowych

  Pigging i inne, czyli na co uważać, korzystając z aplikacji randkowych

  Szukanie miłości przy pomocy internetowych serwisów i aplikacji ma jedną podstawową zaletę - ułatwia dotarcie do tej właściwej osoby. Ma też wiele wad i niebezpieczeństw, które ze sobą niesie. Co złego może spotkać nas na randce z internetu? Okazuje się, że lista niebezpiecznych trendów jest naprawdę długa.
 • W biznesie jak na randce z amerykańskich filmów

  Stoliki z numerami, uczestnicy i 15 minut na przekonanie do swojego projektu - w taki sposób można pozyskać inwestora, znaleźć nowego klienta, czy rozszerzyć działalność firmy. Do biznesu wkraczają tzw. szybkie randki biznesowe.
 • Dlaczego po alkoholu kobiety wydają się ładniejsze?

  Dlaczego po alkoholu kobiety wydają się ładniejsze?

  Dla wielu mężczyzn po "paru głębszych" świat staje się przyjemniejszym miejscem. Wydaje im się, że zamieszkują go same atrakcyjne dziewczęta. Co takiego alkohol robi z męskim mózgiem, że nagle zaczyna on uważać wszystkie przedstawicielki płci pięknej za "niezłe sztuki"?

Filmy - Randki (1)

 • Randki w… kościele! Księża chcą pomóc samotnym Polakom

  Najpierw msza w intencji singli – a potem spotkanie zapoznawcze w podziemiach kościoła przy skromnym poczęstunku. W ten sposób niektóre parafie pomagają samotnym Polakom w znalezieniu pokrewnej duszy. Uczestnicy tych nietypowych „randek” pragną, aby w ich przyszłym małżeńskim życiu religia odgrywała ważną rolę – dlatego właśnie szukają kandydata na współmałżonka w takim a nie innym otoczeniu. Niektórym się udaje – Elżbieta i Grzegorz spotkali się w swojej parafii, wzięli ślub, a teraz oczekują narodzin dziecka. Jeśli wierzyć dobrze poinformowanym, takich „wyswatanych” w kościele par są ponoć dziesiątki!