Ranczo

Artykuły - Ranczo (673)

 • Nie żyje Jeff Butcher, znany z serialu "Ranczo"

  Nie żyje Jeff Butcher, znany z serialu "Ranczo"

  Zmarł Jeff Butcher, znany polskiej publiczności był przede wszystkim z roli w popularnym serialu "Ranczo". Pochodzący z Kanady aktor na angielski przetłumaczył między innymi ścieżkę dźwiękową filmu Wojciecha Smarzowskiego "Dom zły". Miał 42 lata.
 • Anna Iberszer: Pożegnanie z "Ranczem"

  Anna Iberszer: Pożegnanie z "Ranczem"

  Policjantka Francesca bardzo pokochała Wikowyje. Grająca ją Anna Iberszer żałuje, że przygoda z serialem dobiega końca.
 • Piotr Pręgowski: Trzeba iść dalej

  Piotr Pręgowski: Trzeba iść dalej

  Coś się kończy, coś zaczyna. Pożegnał się już z rolą Pietrka w serialu "Ranczo", ale rozpoczął pracę nad spektaklem „Operacja Ibisz”. Bo Piotr Pręgowski nie zna słowa bezczynność.

Zdjęcia - Ranczo (305)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci

Filmy - Ranczo (7)

 • Aktorka serialu ''Ranczo'' schudła 20 kilogramów

  Violetta Arlak, która w serialu gra Halinę Kozioł, wykazała się wielką motywacją i zaangażowaniem. Kobieta postanowiła zadbać o zdrowie i udało jej się schudnąć kilkadziesiąt kilogramów co jest naprawdę świetnym wynikiem.
 • "Ranczo" odc. 116

  Po nieudanej próbie przejęcia władzy w PPU Czerepach dostaje kolejną szansę kontynuacji politycznej kariery. Jerry godzi się z Moniką, Kinga poznaje nowego chłopaka, tylko między Kusym i Lucy nie wszystko układa się jak należy. Kozioł i Czerepach odkrywają kim naprawdę jest Ola. Więcławska umiera ze strachu przed publiczną debatą z Dudą, która ma się odbyć w lokalnej telewizji. Więcławski zrobi wszystko, a nawet więcej, żeby nie dopuścić do kompromitacji ukochanej żony.