rana

Artykuły - Rana (122)

 • Przeżył rok z nożem wbitym w klatkę. Nie miał o tym pojęcia

  Przeżył rok z nożem wbitym w klatkę. Nie miał o tym pojęcia

  Niezwykła historia zdarzyła się pewnemu Filipińczykowi, który po przejściu rutynowego badania w pracy dowiedział się, że we wnętrzu jego klatki piersiowej znajduje się 10-centymetrowe ostrze. Mężczyzna 14 miesięcy wcześniej został napadnięty i lekarze po prostu… zszyli ranę.
 • Nocny stylista i rano fryzura gotowa!

  Nocny stylista i rano fryzura gotowa!

  Nie masz czasu na stylizowanie włosów w ciągu dnia? Zdradzamy, jak ułożyć je na noc, aby rano uzyskać wymarzoną fryzurę. Olśnisz nią znajomych podczas karnawałowej imprezy!
 • Nowoczesne leki w plastrach

  Nowoczesne leki w plastrach

  Są wygodne w użyciu. Naklejasz je na skórę i... od razu zaczynają działać! Sprawdź, na co pomagają.
 • Wokalista Hurts o mało nie stracił oka

  Wokalista Hurts o mało nie stracił oka

  Theo Hutchcraft z brytyjskiego duetu Hurts spadł ze schodów w trakcie zdjęć do nowego teledysku. Poturbowany wokalista trafił na pogotowie.
 • Sierpniowe dane o produkcji osłabiły złotego

  Polska waluta w środę osłabiała się stopniowo od rana.
 • Dziecko nie musi mieć blizn po wakacjach

  Dziecko nie musi mieć blizn po wakacjach

  Rolki, rowery, hulajnogi, te i wiele innych rzeczy umilają wakacje dzieciom. Dziecięca fantazja nie zna granic i często zdarza się tak, że rodzic musi jechać z dzieckiem do szpitala na zszycie rany odniesionej w trakcie zabawy.
 • Nie zapominajmy o naszych bohaterach

  Nie zapominajmy o naszych bohaterach

  Polscy żołnierze coraz częściej doceniani są przez zagranicznych kolegów. Przy okazji misji w Iraku czy Afganistanie, wiele słyszy się o ich bohaterstwie, odwadze, sile i profesjonalizmie. Czasami przebijają się także informacje o ich śmierci. Rzadko kiedy jednak mówi się o żołnierzach powracających z wojen z ranami i traumą.
 • Inwestorzy robią się coraz bardziej nerwowi

  Na niemal wszystkich giełdach od rana widoczna była dziś wyraźna nerwowość. Kiepskich nastrojów w Europie nie były w stanie poprawić ani utrzymujący się na wysokim poziomie optymizm niemieckich konsumentów, ani sięgające 0,8 proc., dwukrotnie wyższe niż się spodziewano, tempo wzrostu brytyjskiej gospodarki.
 • Na świecie bez zmian, a w kraju nieco lepiej

  Od rana na rynkach międzynarodowych niewiele się działo. To efekt częściowej absencji inwestorów z Japonii, USA i Kanady (giełda amerykańska działa dzisiaj normalnie). W efekcie nie napłynęły żadne istotne informacje, a notowania EUR/USD zakleszczyły się w rejonie 1,3930.
 • Spadki EUR/USD mogą się pogłębić

  Wprawdzie wsparcie na 1,3650 w przypadku EUR/USD nie zostało dzisiaj złamane, to jednak po silnym spadku z rana, w kolejnych godzinach notowania pozostawały w okolicach 1,37, co tak naprawdę potwierdza rosnącą słabość rynku i może sugerować dalsze spadki tej pary walutowej.

Filmy - Rana (3)

 • Halloweenowa "ozdoba" - jak zrobić ranę ciętą?

  Halloween to szczególna okazja - to dzień, którego obchodzenie robi się coraz popularniejsze na całym świecie, również w Polsce! Zwłaszcza młodzież i najmłodsi hucznie obchodzą Halloween, przebierając się za różne upiory, zjawy i "żywe trupy". Przygotowaliśmy dla was poradnik, jak zrobić ranę ciętą, która będzie i trwała, i realistycznie wyglądająca! Wbrew pozorom, zrobienie jej jest banalnie proste - zobaczcie!
 • Dzięki ludziom, zmienił sie nie do poznania

  Został odnaleziony z wieloma ranami. Wychudzony, chory i zaniedbany. Dzięki ludziom, którzy się nim zajęli doszedł do zdrowia. Zobaczcie tą metamorfozę!
 • Pocisk przeszył jej mózg! Przeżyła!

  NATO Channel: Dziesięcioletnia afgańska dziewczynka została trafiona w głowę zabłąkaną kulą, kiedy bawiła się przed swoim domem. - To cud, że przeżyła - mówią lekarze.