ramówka TVP

Artykuły - Ramówka TVP (9)

 • Kiedy rusza "The Voice Senior"? Zobacz pierwszy zwiastun

  Kiedy rusza "The Voice Senior"? Zobacz pierwszy zwiastun

  Jak ogłoszono podczas pokazu zimowej ramówki TVP, pierwszy odcinek "The Voice Senior" trafi na ekrany 7 grudnia (sobota). Stacja pokazała zwiastun programu.
 • Zmiany w ramówce TVP. Nowe daty premier lubianych seriali

  Zmiany w ramówce TVP. Nowe daty premier lubianych seriali

  "M jak miłość", "Klan", "Na sygnale", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" - kiedy na antenę wrócą te i inne lubiane produkcje Telewizji Polskiej? W ramówkach TVP1 i TVP2 zaszły kolejne zmiany. Przesunięto premiery niektórych seriali. Część z nich wróci wcześniej, niż można się było spodziewać. Ale widzowie nadal nie są do końca zadowoleni.
 • Wiosna w TVP! Co będziemy oglądać?

  Wiosna w TVP! Co będziemy oglądać?

  Telewizja Polska zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę. Co widzowie TVP będą oglądać w najbliższych miesiącach? Sprawdźcie! Szczegóły ujawniono 14 lutego 2019 roku w Warszawie.
 • Edyta Górniak na ramówce TVP: "Dom dobrych drzew" do serialu "Leśniczówka"

  Edyta Górniak na ramówce TVP: "Dom dobrych drzew" do serialu "Leśniczówka"

  Serial "Leśniczówka" ma być nowych przebojem TVP 1, a w wiosennej ramówce pojawi się zamiast telenoweli "Klan". Piosenkę do tej produkcji śpiewa Edyta Górniak.
 • Jesienna ramówka TVP: Dużo nowości

  Jesienna ramówka TVP: Dużo nowości

  Całą masę nowości będzie można oglądać jesienią na antenach Telewizji Polskiej. Kontynuowana będzie również większość pozycji znanych z anten Jedynki i Dwójki z poprzednich lat. We wtorek, 23, sierpnia nastąpiła prezentacja jesiennej ramówki TVP.
 • Cejrowski zniknie z ramówki TVP?

  Cejrowski zniknie z ramówki TVP?

  Podróżniczy program Wojciecha Cejrowskiego "Boso przez świat" może zniknąć z anteny telewizyjnej Dwójki. Prowadzący prowadzi już wstępne rozmowy z telewizją TVN.
 • Rewolucja w TVP Info

  Rewolucja w TVP Info

  Co najmniej 25. nowych prowadzących i aż 15 nowości programowych, zmieniona oprawa graficzna i muzyczna oraz scenografia. W poniedziałek, 28 września, wystartowała jesienna ramówka TVP Info.
 • Jesienna ramówka TVP

  Jesienna ramówka TVP

  Nowe polskie seriale m.in. "Tajemnica Twierdzy Szyfrów", programy publicystyczne oraz rozrywkowe, w tym show muzyczne, a jednocześnie dobrze znane widzom pozycje - tak w skrócie wygląda jesienna ramówka telewizji publicznej, którą zaprezentowano we wtorek, 21 sierpnia.
 • Zmiany w ramówce TVP

  Zmiany w ramówce TVP

  Znika popołudniowe wydanie "Panoramy" o godz. 16. a także teleturniej "Jeden z Dziesięciu", wraca zaś półgodzinne pasmo regionalne - to niektóre zmiany w ramówce programu Drugiego TVP, które w czwartek zatwierdził zarząd telewizji.