Ram (zespół)

Synonimy:
RAM,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ram (zespół) (204)

 • Moduły RAM XPG osiągają 5000 MHz

  Moduły RAM XPG osiągają 5000 MHz

  Entuzjaści XPG Overclocking Lab zdołali podkręcić moduły RAM z serii Spectrix D60G oraz D50 aż do 5000 MHz. Osiągnięcie takich taktowań na sprzęcie bez użycia ciekłego azotu (LN2) to bardzo trudne zadanie.
 • Samsung rozpoczyna produkcję 16 GB układów RAM LPDDR5

  Samsung rozpoczyna produkcję 16 GB układów RAM LPDDR5

  W dzisiejszych czasach smartfony z duża ilością pamięci RAM nikogo już nie dziwią, wkrótce jednak poprzeczka pójdzie jeszcze wyżej.
 • Heavymetalowa tyrania Ram (nowa płyta "The Throne Within")

  Heavymetalowa tyrania Ram (nowa płyta "The Throne Within")

  Goeteborska formacja Ram wypuści we wrześniu szósty album.
 • Ram: Nowa płyta "Rod"

  Ram: Nowa płyta "Rod"

  Szwedzi z heavymetalowej grupy Ram przygotowali piąty album.
 • MRPiPS: W ramach 500 plus wypłacono już 31,2 mld zł

  MRPiPS: W ramach 500 plus wypłacono już 31,2 mld zł

  Do końca lipca w ramach programu 500 plus do rodzin trafiło ponad 31,2 mld zł - wynika z danych MRPiPS. Świadczenie trafia do ponad 2,6 mln rodzin, z czego prawie 60 proc. otrzymuje świadczenie po uwzględnieniu kryterium dochodowego - na pierwsze lub jedyne dziecko (ponad 1,5 mln).
 • Budowa elektrowni atomowej w Polsce jest znów bardziej prawdopodobna

  Budowa elektrowni atomowej w Polsce jest znów bardziej prawdopodobna

  Z badań, na które powołuje się rząd, wynika, że ponad 60 proc. Polaków popiera budowę elektrowni jądrowej w Polsce. Obie potencjalne lokalizacje mają poparcie lokalnej społeczności. Problemem jest oszacowanie realnych kosztów inwestycji i stworzenie ram prawnych, bez których nie będzie możliwa.
 • NFOŚiGW: Pierwszy nabór dla wojewódzkich funduszy w ramach nowego programu

  NFOŚiGW: Pierwszy nabór dla wojewódzkich funduszy w ramach nowego programu

  Od 1 lutego do 29 września br. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będzie przyjmował wnioski w ramach programu priorytetowego "SYSTEM - Wsparcie działań ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych przez partnerów zewnętrznych. Część 2) REGION".
 • PLN słabszy w ramach konsolidacji

  Poranny, środowy handel na rynku walutowym przynosi kontynuację stabilizacji PLN w relacji do zagranicznych dewiz.
 • Podwyższenie kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego

  Zarząd ALUMAST S.A. informuje, iż w dniu 12 sierpnia 2016 roku, podjął uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego w drodze emisji nowych akcji na okaziciela serii N w ramach subskrypcji prywatnej z pozbawieniem dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru, dematerializacji oraz ubiegania się o wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie akcji serii N oraz w sprawie zmiany § 5 ust. 1 Statutu.
 • Pozytywna ocena merytoryczna projektów w ramach RPO WD działanie 1.5

  Miło nam poinformować o pozytywnej ocenie merytorycznej i przyznaniu dofinansowania na projekty klientów z woj. dolnośląskiego w ramach pierwszego naboru. Wartość realizowanych przedsięwzięć inwestycyjnych klientów to łącznie 17,3 mln zł, a kwota przyznanej dotacji to ponad 4,9 mln zł. Kwota należna CWPE S.A. z tytułu sucess fee przekracza 10% przychodów z ubiegłego roku Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Infor