rajdy terenowe

Artykuły - Rajdy terenowe (2)

 • Rajd w Egipcie odwołany! Jest zbyt niebezpiecznie

  Rajd w Egipcie odwołany! Jest zbyt niebezpiecznie

  Rajd Faraonów, czwarta runda mistrzostw świata FIM, który miał się odbyć od 8 do 15 maja w Egipcie, został odwołany. Powodem jest napięta sytuacja polityczna w regionach kraju, gdzie miała przebiegać trasa imprezy.
 • Plany Diamentów

  Plany Diamentów

  Reprezentujący Trzy Diamenty zespół Mitsubishi Motors Motor Sports (MMSP) poinformował o swoich planach startowych w rajdach terenowych w bieżącym sezonie.
 • Miki Biasion w zespole Mitsubishi Ralliart w rajdach terenowych

  Miki Biasion w zespole Mitsubishi Ralliart w rajdach terenowych

  Miki Biasion, dwukrotny mistrz świata w rajdach samochodowych został kierowcą zespołu Mitsubishi Ralliart w rajdach terenowych. Pierwszy start 44-letniego, włoskiego zawodnika w nowych barwach nastąpi podczas Rajdu UAE Desert Challenge w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na przełomie października i listopada bieżącego roku.

Filmy - Rajdy terenowe (2)

 • Jak się uczyć, to od najlepszych

  Zapraszamy na film, na którym Taddy Błażusiak krok po kroku wyjaśnia tajniki motocyklowego endurocrossu. Z materiału tego można się dowiedzieć m.in. jaką pozycję przyjąć przy starcie, jak gładko przejechać po kłodach, co robić, żeby nie tracić czasu na skokach i jak nie utknąć w kamieniach. W końcu, jak się uczyć, to od najlepszych!(redbull.com/pl)
 • Rafał Sonik o przygotowaniach do "Dakaru"

  Tuż przed odlotem do Argentyny na 36. Rajd Dakar, rozmawiamy z Rafałem Sonikiem, zdobywcą Pucharu Świata FIM w rajdach terenowych w kategorii quadów.