Rajd Wielkiej Brytanii

Artykuły - Rajd Wielkiej Brytanii (16)

 • Rajd Wielkiej Brytanii - świetny występ Kubicy!

  Rajd Wielkiej Brytanii - świetny występ Kubicy!

  Ostatni dzień Rajdu Wielkiej Brytanii był szczęśliwy dla Roberta Kubicy. Udało mu się uniknąć znaczących błędów i awansować w klasyfikacji generalnej. Tegorocznym zwycięzcą WRC został Ogier.
 • Wygrał mistrz

  Wygrał mistrz

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC), który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł, wygrał 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnią rundy mistrzostw świata w sezonie 2010.
 • Ostatni rajd sezonu

  Ostatni rajd sezonu

  Prologiem, którego trasę wyznaczono w dokach w Cardiff rozpocznie się w czwartek 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnia runda mistrzostw świata w sezonie 2010. Tytuł wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).
 • Otwarta maska zdecydowała!

  Otwarta maska zdecydowała!

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał 65. Rajd Wielkiej Brytanii i po raz szósty z rzędu zdobył tytuł mistrza świata. Zespół Citroena triumfował także w klasyfikacji konstruktorów.
 • Latający Francuz

  Latający Francuz

  W niedzielę, 2 grudnia, Francuz Sébastien Loeb i Daniel Elena zdobyli po raz czwarty tytuł Mistrzów Świata. Rajd Wielkiej Brytanii był wyjątkowym wyzwaniem dla zespołu Citroën Sport. Rozstrzygająca runda sezonu rozegrała się na wyjątkowo śliskiej nawierzchni, przy silnym wietrze. Sébastien marzył o zdobyciu kolejnego tytułu i zadedykowaniu go swojej niedawno urodzonej córce Valentine i odch
 • Trwa Rajd Wielkiej Brytanii

  Trwa Rajd Wielkiej Brytanii

  Trwa Rajd Wielkiej Brytanii - ostatnia eliminacja tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata. Kibice liczą na bardzo zacięty pojedynek o tytuł Mistrza Świata, na który przed rozpoczęciem Rajdu Wielkiej miało szansę aż trzech kierowców - Sebastien Loeb, Carlos Sainz i Petter Solberg.
 • Rajd Wlk. Brytanii na żywo w Eurosporcie!

  W najbliższą niedzielę 9 listopada Eurosport przeprowadzi relację NA ŻYWO z ostatniego dnia Rajdu Wielkiej Brytanii i jednej z najbardziej zaciętej walki w historii rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata.
 • Tomasz Kuchar - po raz drugi w walijskich lasach

  Już dziś o 20:30 polskiego czasu rozpoczyna się Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnia eliminacja tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata. Dziś wieczorem zostanie rozegrany tylko jeden odcinek specjalny, tak zwany "Super Oes" (Cardiff Super Specjal) o długości niespełna trzech kilometrów.
 • Solberg wicemistrzem, Kuchar "dachował"!

  Solberg wicemistrzem, Kuchar "dachował"!

  Norweg Petter Solberg (Subaru Impreza WRC) wygrał w niedzielę w Cardiff Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnią eliminację mistrzostw świata 2002. Odnosząc pierwsze w karierze zwycięstwo w MŚ Solberg sięgnął jednocześnie po tytuł wicemistrza świata. 28-letni Solberg wyprzedził swego rówieśnika Estończyka Markko Martina i Hiszpana Carlosa Sainza (obaj Ford Focus WRC).
 • Rajd Wielkiej Brytanii: Solberg liderem, Martin traci 21 sekund!

  Rajd Wielkiej Brytanii: Solberg liderem, Martin traci 21 sekund!

  Estoński kierowca Markko Martin (Ford Focus WRC) nie jest już liderem w Rajdzie Wielkiej Brytanii, ostatniej eliminacji mistrzostw świata, Po 16 OS-ach prowadzi Solberg przed Estończykiem, Sainzem i Makinenem. Do końca zawodów pozostał już tylko jeden odcinek specjalny. Przypomnijmy, że po wczorajszym wypadkach na 10 OS z rajdu wycofali się prowadzący do dziewiątego odcinka Fin Marcus Groenholm (Peugeot) i jedyny polski kierowca startujący w Wielkiej Brytanii - Tomasz Kuchar. Na 16 OS-ie wyleciał z trasu także Richard Burns a awarię samochodu miał Loeb.