InteriaTV - rajd polski

Filmy - Rajd polski (5)

 • Marczyk o swoim wyniku w Rajdzie Polski

  Mikołaj Marczyk opowiedział Interii o swoich zmaganiach w tegorocznym Rajdzie Polski. W 76. edycji Marczyk obronił co prawda pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski, ale już w ostatnim dniu zmagań w Rajdzie Polski ekipa Skody Motorsport spadła na koniec pierwszej dziesiątki.
 • Rafał Sonik przesiadł się do rajdówki!

  Tuż przed rozpoczęciem Rajdu Polski na testy Michała Sołowowa wpadł Rafał Sonik, czołowy zawodnik świata, startujący quadem. Oto krótki reportaż z tego wydarzenia.
 • Ewa Gawryluk, samochody i zdrowie

  Tegoroczny, II Rajd Polski Kobiet wspiera Ewa Gawryluk, aktorka znana między innymi z serialu "Na Wspólnej". Rajd odbędzie się w dniach 26-27 maja w Warszawie i okolicach. W charakterze wsparcia operacyjnego, m.in. Przemek Saleta, Waldemar Błaszczyk, Jarek Kazberuk i inni.
 • Ma być ciekawie i bezpiecznie!

  25 czerwca na Mazurach rozpocznie się najważniejsza impreza sportowa 2009 roku w Polsce - ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Do Mikołajek przyjadą najlepsi kierowcy rajdowi świata reprezentujący między innymi zespoły fabryczne.
 • Rusza 65. Rajd Polski

  Prezes PZM Maciej Witkowski mówi o ewolucji, jaką w ostatnich latach przeszła najbardziej prestiżowa impreza samochodowa w Polsce.