rajd polski

Artykuły - Rajd polski (133)

 • Rajdowe ME – Rajd Polski przełożony na inny termin

  Rajdowe ME – Rajd Polski przełożony na inny termin

  ​Samochodowy Rajd Polski, runda mistrzostw Europy i kraju, odbędzie się w innym, późniejszym terminie - wynika z oficjalnego komunikatu opublikowanego przez Polski Związek Motorowy.
 • Rajd Polski: Mikkelsen liderem w połowie etapu

  Rajd Polski: Mikkelsen liderem w połowie etapu

  Andreas Mikkelsen (VW Polo WRC) prowadzi po pierwszej pętli dzisiejszego etapu Rajdu Polski, siódmej rundy Mistrzostw Świata. Norweg o niespełna 3 sekundy wyprzedza Haydena Paddona (Hyundai i20 WRC). Trzecie miejsce zajmuje Ott Tanak (Ford Fiesta WRC). Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem - na 19. pozycji - jest Kajetan Kajetanowicz (Ford Fiesta R5).
 • Wstyd. Rolnik, traktorem, zatrzymał międzynarodową imprezę!

  Wstyd. Rolnik, traktorem, zatrzymał międzynarodową imprezę!

  Skandal i wstyd. Takimi słowami określić można sytuację, do jakiej doszło w piątek w miejscowości Stronie w województwie małopolskim. Mieszkańcy przerwali tam jeden z odcinków IV Historycznego Rajdu Polski blokując drogę... traktorem.
 • Rajd Polski na żywo! Ostanie kilometry!

  Rajd Polski na żywo! Ostanie kilometry!

  Niedziela to ostatni dzień zmagań kierowców na trasie Rajdu Polski.
 • Rajd Polski: Kubica wciąż w czołówce!

  Rajd Polski: Kubica wciąż w czołówce!

  Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) świetnie pojechał ostatnią sobotnią próbę Rajdu Polski, siódmej rundy samochodowych mistrzostw świata. W superoesie na torze Mikołajki wyprzedził go tylko o 0,1 s lider po dwóch etapach Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC). Polak jest siódmy.
 • Ogier: Naprawdę jestem zdziwiony, że prowadzę!

  Ogier: Naprawdę jestem zdziwiony, że prowadzę!

  Jak rywalizację na piątkowych oesach oceniają kierowcy i szefowie zespołów? Oto zapis konferencji prasowej.
 • Rajd Polski. Dobra jazdy Roberta Kubicy

  Rajd Polski. Dobra jazdy Roberta Kubicy

  Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) jest ósmy po porannej pętli piątkowego etapu 72. Rajdu Polski, siódmej rundy samochodowych mistrzostw świata. Prowadzi Estończyk Ott Tanak (Ford Fiesta WRC).
 • Hyundai gotowy na Rajd Polski

  Hyundai gotowy na Rajd Polski

  Koreańczycy planują powtórzyć sukces z zeszłego roku, kiedy znaleźli się na podium.
 • Rajd Polski pozostanie eliminacją mistrzostw świata WRC!

  Rajd Polski pozostanie eliminacją mistrzostw świata WRC!

  Rajd Polski znalazł się wśród dziewięciu imprez zaproponowanych jako rundy mistrzostw świata FIA w kalendarzu na 2016 rok. Zostaną one jeszcze przedstawione do ostatecznej ratyfikacji przez Światową Radę Sportów Motorowych.
 • Rajd Polski. Zwycięstwo Ogiera, Polacy bez sukcesów

  Rajd Polski. Zwycięstwo Ogiera, Polacy bez sukcesów

  Broniący tytułu Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC) wygrał 71. Rajd Polski, siódmą rundę mistrzostw świata i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Norweg Andreas Mikkelsen, a trzecie Belg Thierry Neuville.

Filmy - Rajd polski (9)

 • Marczyk o swoim wyniku w Rajdzie Polski

  Mikołaj Marczyk opowiedział Interii o swoich zmaganiach w tegorocznym Rajdzie Polski. W 76. edycji Marczyk obronił co prawda pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski, ale już w ostatnim dniu zmagań w Rajdzie Polski ekipa Skody Motorsport spadła na koniec pierwszej dziesiątki.
 • Mikołaj Marczyk o swoich zmaganiach w tegorocznym Rajdzie Polski

  Mikołaj Marczyk opowiedział Interii o swoich zmaganiach w tegorocznym Rajdzie Polski.
 • Rajd Polski 2019. Podsumowanie

  Rajd Polski 2019 już za nami. Rywalizację wygrał rosyjski zespół, z kolei Polacy obronili, co mieli do obronienia. W ostatnim dniu Rajdu niefortunnie na ostatnie miejsce pierwszej dziesiątki spadła ekipa Skoda Motorsport. Zobaczcie, co mówi o tym Mikołaj Marczyk.
 • Rajd Polski 2019. Po pierwszym etapie

  Pierwszy etap Rajdu Polski 2019 wygrali Rosjanie, który zdobyli prawie 40 sekund przewagi nad resztą! Z kolei najlepsza polska drużyna - Marczyk i Gospodarczyk - jest czwarta, ale miała najlepszy czas na odcinku specjalnym. Zobaczcie relację Marka Wichra wprost z Mikołajek.