Rajd Dakar

Artykuły - Rajd Dakar (203)

Filmy - Rajd Dakar (48)

 • Adam Tomiczek i Maciej Giemza o nowym sezonie oraz o wzajemnej rywalizacji. Wideo

  Po Rajdzie Dakar miałem trzy pęknięcia miednicy - zdradził na konferencji w Warszawie Adam Tomiczek. Mój najbliższy rajd odbędzie się w Abu Dhabi - mówi Maciej Giemza. Obydwaj zawodnicy reprezentują Orlen Team.
 • Anna Ziobroń z Orlenu o Rajdzie Dakar i zaangażowaniu firmy w Formułę 1. Wideo

  - Tegoroczny rajd była dla naszej ekipy bardzo trudny. Najbardziej zadowoleni jesteśmy z występu Kamila Wiśniewskiego. Zawodnicy nie za bardzo wiedzieli, czego spodziewać się po trasie - mówi dyrektor biura marketingu Orlenu Anna Ziobroń.
 • Ekspert Interii Grzegorz Gac o szansach Polaków w Rajdzie Dakar. Wideo

  - W tegorocznej edycji Rajdu Dakar wystartuje jak zwykle sporo Polaków. Więcej niż w roku ubiegłym i dwa lata temu. To oczywiście bardzo dobra wiadomość, która nas cieszy. Jeszcze bardziej cieszy to, że kilku naszych rodaków będzie miało okazję powalczyć o czołowe pozycje w końcowej klasyfikacji - mówi przed startem Rajdu Dakar ekspert Interii Grzegorz Gac.
 • Ekspert Interii Grzegorz Gac o specyfice tegorocznego Rajdu Dakar. Wideo

  - Przed nami dwa tygodnie emocji i 12 etapów. Start w najbliższy weekend w miejscowości Dżudda. To była wioska rybacka na brzegu Morza Czerwonego, która rozrosła się w stosunkowo krótkim czasie do miana prawdziwej metropolii - tak zmagania w tegorocznym Rajdzie Dakar zapowiada ekspert Interii Grzegorz Gac.