Raj na ziemi

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Raj na ziemi (Film (2011)[Wanderlust] Reż.David Wain) ,

Artykuły - Raj na ziemi (8)

 • Jennifer Aniston topless

  Jennifer Aniston topless

  23 marca na ekrany polskich kin trafi najnowsza produkcja z udziałem Jennifer Aniston "Raj na ziemi". To najodważniejsza kreacja w dotychczasowej karierze królowej komedii romantycznych.
 • Całują go bez wytchnienia

  Całują go bez wytchnienia

  Niektórym mężczyznom wydaje się, że posiadanie pięknej narzeczonej, która codziennie czeka w domu z gorącym obiadkiem, i kilku ognistych kochanek w jednym czasie, to raj na ziemi. Nic bardziej mylnego!
 • Tu się zarabia wielkie pieniądze!

  Tu się zarabia wielkie pieniądze!

  Bawaria to gospodarczy raj na ziemi. W tym niemieckim landzie znajduje się aż połowa spośród dziesięciu najatrakcyjniejszych europejskich lokalizacji dla biznesu, kwitnie turystyka, a wielkie koncerny żyją w symbiozie z lokalnymi przedsiębiorcami.
 • "Wyjechani" - serial o emigrantach

  "Wyjechani" - serial o emigrantach

  Jak wygląda życie w Europie? W jakich krajach pracują Polacy i jak sobie tam radzą? Czy Zachód to rzeczywiście taki raj na ziemi, jak się powszechnie uważa? Czy naprawdę wszędzie jest lepiej niż w Polsce? Na te i wiele innych pytań odpowie nowy cykl TVP2 "Wyjechani" - telenowela dokumentalna opowiadająca o losach młodej polskiej emigracji zarobkowej.
 • Seksowne dziewczyny i samochody

  Seksowne dziewczyny i samochody

  Salony samochodowe przyciągają przeważnie męską publiczność.
 • Ekwador: Gehenna Polaków

  Ekwador: Gehenna Polaków

  Z drużyną Ekwadoru Polacy zagrają swój pierwszy mecz na mundialu. Ekwador to z jednej strony raj na ziemi - piękne widoki, egzotyczna roślinność. Z drugiej - istne piekło. Mowa o tamtejszych więzieniach. Niestety wśród więźniów są także Polacy.
 • PGR2 (zza kierownicy) - Xbox

  Spełniamy Wasze marzenia! "Project Gotham Racing 2" dla Wszystkich Xbox'owych miłośników wirtualnych sportów motorowych to istny raj na ziemi. W finalnym produkcie zabrakło jednak dość cennego elementu, który dodaje do każdej gry "wyścigowej" sporo frajdy, dynamiki, realizmu i co najważniejsze - odczucia zasiadania we wnętrzach tych drogocennych wehikułów. Tym oto elementem jest kamera "zza kierownicy" - czy jak kto woli "z wnętrza pojazdu". Jeżeli serca Wasze zostały skruszone brakie
 • Pakistan: "Szturm" na austriacką ambasadę

  Ambasada Austriacką w stolicy Pakistanu - Islamabadzie, jest "szturmowana" od połowy tygodnia. Na szczęście tylko przez osoby ubiegające się o wizy imigracyjne. W Wiedniu poinformowano, że zamiar przyjazdu nad Dunaj i osiedlenia się w Austrii zgłasza każdego dnia kilka tysięcy osób.

Filmy - Raj na ziemi (2)

 • Kraj, gdzie najważniejsze jest szczęście obywateli

  Niskie bezrobocie wśród młodych, piękna przyroda i pozytywne nastawienie. Taki jest Bhutan (Królestwo Bhutanu). Niestety - to tylko zewnętrzna powłoka, pod którą kryją się poważne problemy.
 • Tu się zarabia wielkie pieniądze!

  Bawaria to gospodarczy raj na ziemi. W tym niemieckim landzie znajduje się aż połowa spośród dziesięciu najatrakcyjniejszych europejskich lokalizacji dla biznesu, kwitnie turystyka, a wielkie koncerny żyją w symbiozie z lokalnymi przedsiębiorcami.