raikkonen

Artykuły - Raikkonen (284)

 • Lotus z Raikkonenem zamierza być w czołowej czwórce

  Lotus z Raikkonenem zamierza być w czołowej czwórce

  Były zespół Roberta Kubicy Lotus-Renault zamierza być w tym roku w czołowej czwórce teamów Formuły 1. Ma mu w tym pomóc Fin Kimi Raikkonen, który zastąpił przechodzącego rehabilitację po wypadku w rajdzie we Włoszech Polaka.
 • Były team Roberta Kubicy pokazał nowy bolid

  Były team Roberta Kubicy pokazał nowy bolid

  Zespół Lotus pokazał pierwsze zdjęcia i film z prezentacji nowego bolidu E20. Nazwa modelu nawiązuje do 20. rocznicy prac w Enstone.
 • Kim Raikkonen może trafić do Lotus-Renault

  Kim Raikkonen może trafić do Lotus-Renault

  Do walki o pozyskanie byłego mistrza świata kierowców Formuły 1 Kimi Raikkonena włączył się team Roberta Kubicy Lotus-Renault. Rozmowy potwierdził szef stajni z Enstone Eric Boullier.
 • Raikkonen negocjuje, ale niczego nie podpisał

  Raikkonen negocjuje, ale niczego nie podpisał

  Team Williams potwierdził, że rozmawia z byłym mistrzem świata Kimi Raikkonenem na temat jego powrotu do Formuły 1 i startach w stajni z Grove. Jednocześnie dementuje doniesienia o podpisaniu kontraktu z Finem.
 • Raikkonen podpisał kontrakt z Williamsem?

  Raikkonen podpisał kontrakt z Williamsem?

  Wszystko wskazuje na to, że w sezonie 2012 dojdzie do spektakularnego powrotu jednego z najlepszych kierowców Formuły 1 ostatnich lat - Kimi Raikkonena. "Iceman", według niepotwierdzonych informacji dogadał się ze stajnią sir Franka Williamsa.
 • Renault odpiera zarzuty Raikkonena

  Renault odpiera zarzuty Raikkonena

  Szef stajni Renault Eric Boullier jest zaskoczony zarzutami, które pod adresem francuskiego teamu kieruje Kimi Raikkonen. Fin w jednym z wywiadów ostro zaprotestował przeciwko wiązaniu jego nazwiska z teamem Renault, i że nigdy nie zamierzał wracać do F1, a cała sytuacja to medialny show nakręcony przez Francuzów.
 • Raikkonen zdementował powrót do F1 i jazdę dla Renault

  Raikkonen zdementował powrót do F1 i jazdę dla Renault

  Kimi Raikkonen, były mistrz świata Formuły 1 przyznał, że nie zamierza i nigdy nie zamierzał wracać na tory F1. Fina ma żal do francuskiej stajni, że dla celów marketingowych zespół Renault wykorzystywał jego nazwisko.
 • Zainteresowanie Raikkonena schlebia Renault

  Zainteresowanie Raikkonena schlebia Renault

  Kimi Raikkonen jest zainteresowany powrotem do Formuły 1 w barwach zespołu Renault. Szef teamu Eric Boullier uznał to za pochlebstwo. Jego zdaniem pokazuje to, że notowanie francuskiej ekipy idą w górę.
 • Raikkonen - Renault: Negocjacje trwają

  Raikkonen - Renault: Negocjacje trwają

  Menedżer byłego mistrza świata Formuły 1 Kimiego Raikkonena potwierdził, że przeprowadził wstępne rozmowy z szefem zespołu Renault Ericem Boullierem w sprawie zatrudnienia Fina w 2011 roku w ekipie, której obecnie kierowcami są Robert Kubica i Witalij Pietrow.
 • Raikkonen zmienił zdanie. Chce jeździć w Renault

  Raikkonen zmienił zdanie. Chce jeździć w Renault

  Były mistrz świata Fin Kimi Raikkonen zadeklarował chęć powrotu do Formuły 1. "Iceman" zgłosił swoją gotowość do startów w zespole Roberta Kubicy Renault. Rozmowy odbyły się po Grand Prix Belgii na torze Spa.