Film - Rafał Szatan

Artykuły - Rafał Szatan (6)

 • Rafał Szatan w musicalu "Pretty Woman"

  Rafał Szatan w musicalu "Pretty Woman"

  Rafał Szatan zagra Edwarda w musicalu "Pretty Woman". Premiera spektaklu w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbędzie się 20 marca. Aktor nie ukrywa, że z ogromną przyjemnością wrócił na deski teatru i zajął się pracą nad nowym spektaklem.
 • Rafał Szatan: Roztańczony i zalatany

  Rafał Szatan: Roztańczony i zalatany

  Wraz z żoną bierze udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Szykuje się do premiery musicalu. A jakby tego było mało, jego córka poszła do pierwszy klasy podstawówki. Dla Rafała Szatana doba jest teraz zdecydowanie za krótka.
 • "Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan kolejnym uczestnikiem show!

  "Taniec z Gwiazdami": Rafał Szatan kolejnym uczestnikiem show!

  Producenci "Tańca z Gwiazdami" odsłaniają kolejne karty! Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono, że pierwszą uczestniczką, która pojawi się w nadchodzącej edycji, jest Barbara Kurdej-Szatan. Teraz okazuje się, że na tanecznym parkiecie będzie walczyć z własnym mężem!
 • "Czar par" powróci z Barbarą Kurdej-Szatan jako prowadzącą?

  "Czar par" powróci z Barbarą Kurdej-Szatan jako prowadzącą?

  Znana m.in. z roli Joasi w serialu "M jak Miłość" Barbara Kurdej-Szatan niedawno sprawdziła się jako prowadząca show: "Dance, dance, dance". Teraz w mediach pojawiły się informacje o tym, że wraz z mężem - Rafałem Szatanem - mieliby zostać gospodarzami powracającego po latach programu "Czar par". Co na to sama zainteresowana?
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Szatan w roli Podsiadło. Podobny?

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Szatan w roli Podsiadło. Podobny?

  Co wydarzy się w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10"? Na scenie pojawi się między innymi Rafał Szatan jako... Dawid Podsiadło.
 • Rafał Szatan o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Wielka przemiana

  Rafał Szatan o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Wielka przemiana

  Aktor i piosenkarz. Troskliwy ojciec. Człowiek, który rozumie, że nie warto bić się o sławę. Teraz zobaczymy go w nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i w serialu "M jak miłość".