Rafał Rogalski

Artykuły - Rafał Rogalski (31)

Filmy - Rafał Rogalski (11)

 • Rogalski: Macierewicz jest niezrównoważony. Tak ostrzegali mnie posłowie PiS

  Mamy do czynienia z tragikomedią i graniem na grobach ofiar - mówi o komisji Antoniego Macierewicza Rafał Rogalski w Kontrwywiadzie RMF FM. - Profesor Rońda to czubek góry lodowej. Żaden z ekspertów Macierewicza nie posiada kwalifikacji do badania wypadków lotniczych - twierdzi Rogalski. - Cześć ekspertów, tworzących dziś zespół, sama się do Macierewicza zgłaszała, a on przeprowadzał casting. To entuzjaści bez wiedzy - mówi o ekspertach komisji Macierewicza były pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego. - Posłowie i senatorowie PiS ostrzegali mnie przed Macierewiczem. Mówili, że to osoba niezrównoważona. Mówili, że może doprowadzić do upadku człowieka, który się do niego zbliży. Kto dotyka smoły, ten się ubrudzi - mówi Rogalski w RMF FM.
 • Kamiński: Nie wykluczam, że zamachu nie było

  Nie wykluczam, że zamachu nie było, nie wykluczam też, że był. Jest za wcześnie, żeby to przesądzać. Raport Macierewicza, to nie jest jeszcze raport końcowy. Trzeba poczekać też na zakończenie prac prokuratury - mówi Mariusz Kamiński w Kontrwywiadzie RMF FM. - Mecenas Rogalski nadużył zaufania swojego klienta. Zatrudniając go, prezes PiS oczekiwał profesjonalnej pomocy adwokackiej, ale nie był zadowolony. To Jarosław Kaczyński zrezygnował z usług mecenasa Rogalskiego. Dopiero wtedy mecenas zaczął mówić, że zamachu nie było. Zachowanie Rogalskiego jest skrajnie nieodpowiedzialne. Rogalski jest niewiarygodny i zainteresowany jedynie akcją medialną - mówi wiceszef PiS w RMF FM.
 • Rogalski: Długo nie miałem odwagi, by skrytykować Macierewicza

  Mec. Rafał Rogalski, były pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego, tłumaczył na antenie RMF FM, dlaczego dopiero po pewnym czasie zaczął krytykować zachowanie Antoniego Macierewicza i jego hipotezy. - Milczałem, bo zbierałem odwagę, której przez długi czas mi brakowało. Skala manipulacji pana Macierewicza jest bardzo duża.
 • Rogalski: Macierewicz manipuluje PIS-em

  To tajemnica adwokacka, kto z kogo zrezygnował - ja z bycia pełnomocnikiem Kaczyńskiego, czy Kaczyński z moich usług. Powiem tylko, że trudno było mi zdzierżyć wypowiedzi Macierewicza. On manipuluje nie tylko opinią publiczną, ale także Prawem i Sprawiedliwością - mówi były pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego w Kontrwywiadzie RMF FM. - Twierdzenia Macierewicza ośmieszają śledztwo smoleńskie i są na rękę stronie rosyjskiej. To Macierewicz daje Rosjanom pretekst, żeby nie wydawać wraku i czarnych skrzynek - dodaje mec. Rafał Rogalski.