Film - Rafał Mroczek

Artykuły - Rafał Mroczek (35)

 • Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek o "Dance Dance Dance": Wysoko zawieszona poprzeczka

  Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek o "Dance Dance Dance": Wysoko zawieszona poprzeczka

  Razem grali w serialu "M jak miłość", obaj występowali też w show "Taniec z Gwiazdami", w dodatku z tą samą partnerką - Anitą Piotrowską, razem grają w piłkę nożną w Reprezentacji Artystów Polskich. Teraz Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek występują w programie TVP "Dance Dance Dance".
 • Gwiazdy z dystansem podchodzą do postanowień noworocznych

  Gwiazdy z dystansem podchodzą do postanowień noworocznych

  Bracia Mroczek, Leszek Stanek i Anna Powierza zgodnie przyznają, że nie robią żadnych postanowień noworocznych, bo zwyczajnie nie wierzą w ich realizację. Ich zdaniem na wszystko przychodzi odpowiednia chwila i niczego nie powinno się robić pod wpływem magii daty czy presji otoczenia. Szansę na nowy początek można dać sobie o każdej porze roku.
 • Rafał Mroczek: Nie mam czasu na kino

  Rafał Mroczek: Nie mam czasu na kino

  W Polsce zawsze pracowali reżyserzy na światowym poziomie - uważa Rafał Mroczek. Podkreśla, że z roku na rok rodzime produkcje osiągają coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej. Rafał Mroczek zachęca do obejrzenia m.in. "Zimnej wojny", przyznając jednocześnie, że nie ma obecnie wiele czasu na bywanie w kinach. Całą uwagę koncentruje bowiem na niespełna dwuletniej córce.
 • Rafał Mroczek skomentował atmosferę na planie "M jak miłość"

  Rafał Mroczek skomentował atmosferę na planie "M jak miłość"

  Parę tygodni temu zrobiło się głośno na temat warunków pracy, panujących na planie "M jak miłość". Wszystko za sprawą wywiadu Olgi Frycz dla "Twojego Stylu" oraz słów Kacpra Kuszewskiego. Temat atmosfery na planie serialu powrócił za sprawą komentarza Rafała Mroczka.
 • Rafał Mroczek o "M jak miłość": Tworzymy coś, co zostanie zapamiętane

  Rafał Mroczek o "M jak miłość": Tworzymy coś, co zostanie zapamiętane

  - Dla wielu ludzi jestem Pawłem Zduńskim - mówi aktor. Twierdzi, że po 18 latach emisji serialu "M jak miłość" widzowie często utożsamiają go z odgrywaną postacią i zwracają się do niego serialowym imieniem. Rafał Mroczek podkreśla, że po blisko dwóch dekadach na planie kultowego serialu TVP2 czuje, że robi coś, co zostanie zapamiętane.
 • Rafał Mroczek: Ojcostwo to wspaniała przygoda

  Rafał Mroczek: Ojcostwo to wspaniała przygoda

  Jego bohater, Paweł z "M jak miłość", przeżywa teraz bardzo trudne chwile i powoli stacza się na samo dno. Na szczęście prywatnie Rafał Mroczek jest szczęśliwym człowiekiem i częściej sam pomaga, niż wymaga wsparcia innych
 • Rafał Mroczek trenuje crossfit

  Rafał Mroczek trenuje crossfit

  Rafał Mroczek w programie "Przygarnij Mnie" postanowił zdradzić, jak dba o formę.
 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?
 • "M jak miłość": Mucha wraca i znowu namiesza

  "M jak miłość": Mucha wraca i znowu namiesza

  Po przerwie na urodzenie synka Teodora, Anna Mucha wróciła do pracy na planie "M jak miłość". Madzia Marszałek znów pojawi się w życiu Pawła (Rafał Mroczek) i to zaraz po jego zaręczynach z Alą (Olga Frycz). Czy rozbije ich związek?
 • "M jak miłość": Mucha wraca do Mroczka?

  "M jak miłość": Mucha wraca do Mroczka?

  Gdy tylko Madzia (Anna Mucha) dowie się, że Paweł (Rafał Mroczek) został aresztowany, natychmiast rzuci wszystkie swoje sprawy i wróci do Warszawy, by za wszelką cenę pomóc przyjacielowi. Efekt? Przyniesie mu szczęście...

Zdjęcia - Rafał Mroczek (1)

Filmy - Rafał Mroczek (2)