Rafał Maserak

Artykuły - Rafał Maserak (104)

 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.
 • Rafał Maserak: Miałem dylemat - piłka czy taniec

  Rafał Maserak: Miałem dylemat - piłka czy taniec

  Tancerz podkreśla, że piłka nożna jest jedną z jego dwóch największych życiowych pasji. Kiedyś stanął nawet przed nie lada dylematem, co wybrać: boisko czy parkiet. I choć zdecydował się na taniec, to nie zrezygnował z gry.
 • Maserak i Romanowska poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów

  Maserak i Romanowska poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów

  Aktorka Elżbieta Romanowska i tancerz Rafał Maserak poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Koncert będzie można obejrzeć 18 sierpnia (godz. 20.05) na antenie Polsatu.
 • Rafał Maserak na pocieszenie kupił sobie skuter

  Rafał Maserak na pocieszenie kupił sobie skuter

  Rafał Maserak i Monika Mariotti pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami" w ostatnim odcinku show. Aktorka, która ma włoskie korzenie, od dłuższego czasu podczas wspólnych treningów namawiała go na małe szaleństwo.
 • Rafał Maserak: Będę tańczył do upadłego

  Rafał Maserak: Będę tańczył do upadłego

  Odkrył swoją nową pasję - gotowanie, ale nie zamierza zmieniać zawodu. Znów go więc zobaczymy w „Tańcu z Gwiazdami".
 • Rafał Maserak: Przede wszystkim jestem tancerzem

  Rafał Maserak: Przede wszystkim jestem tancerzem

  Jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce opowiada o zachłyśnięciu się popularnością, korepetycjach u kucharzy i o tym, dlaczego nadchodzące święta przyprawiają go o ból głowy.
 • Rafał Maserak: Rekordzista "Tańca z Gwiazdami"

  Rafał Maserak: Rekordzista "Tańca z Gwiazdami"

  Od 11 lat podziwiamy jego kunszt w tanecznym show. W obecnej edycji Rafał Maserak trenuje młodą aktorkę Olgę Kalicką i świetnie im idzie. Jak daleko uda im się razem dotańczyć?
 • "Top Chef Gwiazdy": Maserak tym razem będzie gotował

  "Top Chef Gwiazdy": Maserak tym razem będzie gotował

  W jesiennej edycji programu kulinarnego "Top Chef" w gotowaniu rywalizować będą tym razem celebryci. Jednym z uczestników show ma być Rafał Maserak, znany z "Tańca z gwiazdami".
 • Rafał Maserak pomaga dzieciom z hospicjum

  Rafał Maserak pomaga dzieciom z hospicjum

  Tancerz chętnie wspiera potrzebujących. Twierdzi, że lubi pomagać i będzie to robił, dopóki starczy mu energii. W tym roku zaangażował się w pomoc dzieciom z hospicjum. W okresie przed Bożym Narodzeniem będzie dostarczał dzieciom świąteczne podarunki.
 • Rafał Maserak: Nie jestem skonfliktowany z Anią Cieślak

  Rafał Maserak: Nie jestem skonfliktowany z Anią Cieślak

  - Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pójść z Anią na imprezę i zatańczyć - mówi Rafał Maserak. Tancerz zaprzecza pogłoskom mówiącym, że jest skonfliktowany ze swoją byłą partnerką z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że sam nakłaniał Annę Cieślak do rezygnacji z udziału w show, zdrowie jest bowiem dla niego najważniejsze.

Zdjęcia - Rafał Maserak (16)

Filmy - Rafał Maserak (15)

 • Rafał Maserak: do dzisiaj otrzymuję gratulacje

  Rafał Maserak skomentował doniesienia na swój temat. Ostatnio media informowały, że zostanie ojcem, ponieważ jego partnerka Małgorzata Lis spodziewa się dziecka. Tancerz stwierdził, że takie plotki go denerwują, ale musi się z nimi pogodzić. Opublikował wymowne zdjęcie na Instagramie, które skomentował - "Jestem w ciąży, ale spożywczej". Taki żart nie pomógł, ponieważ Rafał wciąż otrzymuje gratulacje od znajomych.
 • Rafał Maserak: Bawiłem się w doktora…

  W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" tańczono do piosenek z bajek. Nie obyło się też bez opowieści, w co najczęściej bawili się uczestnicy show w dzieciństwie. "Bawiłem się zawsze w doktora, ale tak na serio…" - powiedział Rafał Maserak. O co mu chodziło?
 • Rafał Maserak pomaga dzieciom z hospicjum

 • Rafał Maserak o konflickie z Anną Cieślak