Rafał Jonkisz

Artykuły - Rafał Jonkisz (3)

 • "Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz wspominają tatę

  "Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz wspominają tatę

  Uczestnicy "Dance Dance Dance" - Rafał i Krzysiek Jonkisz - w niezwykle wzruszających słowach wspominają nieżyjącego tatę.
 • Czego uczy swoich fanów ​Rafał Jonkisz?

  Czego uczy swoich fanów ​Rafał Jonkisz?

  ​Rafał Jonkisz, czyli Mister Polski 2015, stara się rozważnie publikować posty w mediach społecznościowych. Twierdzi, że czuje się odpowiedzialny za swoich fanów, wśród których przeważają bardzo młode osoby. Jonkisz chce, by jego wpisy były nie tylko inspiracją, lecz także pewną nauką.
 • Rafał Jonkisz: Kamery mnie peszą

  Rafał Jonkisz: Kamery mnie peszą

  Jest jedną z nowych (przystojnych) twarzy polskiego show-biznesu. Rafał Jonkisz mówi o paraliżujących emocjach, przygotowaniach do matury i swoich planach na przyszłość.

Filmy - Rafał Jonkisz (2)

 • Ninja Warrior Polska od kulis. To trzeba zobaczyć

  Najlepsi prowadzący, znani sportowcy, zacięta rywalizacja, adrenalina na najwyższym poziomie, sportowa nieprzewidywalność i niezwykłe ludzkie historie! Jak wygląda największe sportowe telewizyjne show na świecie od środka? Aleksandra Szutenberg zabiera Państwa za kulisy trzeciej edycji NINJA WARRIOR Polska! Tego nie da się opisać, to trzeba po prostu zobaczyć! Bo jak wyobrazić sobie tarzana w szatni hali sportowej, Spidermana wcinającego karaczany, jak odżywkę przed startem, czy akordeonistę w podeszłym wieku, który okazuje się niesamowicie sprawnym sportowcem! W materiale zza kulis także ciekawostki techniczne dotyczące produkcji, dobrze znani widzom Polsatu Sport komentatorzy – Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski w ferworze walki i aktywni sportowcy, jak Róża Gumienna, Ewa Piątkowska, czy Dominik Zadora tuż przed wyjściem na nieznany tor! To Was nie przekonuje? Zmysłowa Karolina Gilon, kobiety NINJA i zabójczo przystojni – Łukasz Kadziewicz, Rafał Maślak i Rafał Jonkisz też tam będą! A to wszystko tylko tło do zaciętej sportowej rywalizacji niezwykłych wojowników! Kulisy NINJA WARRIOR Polska w materiale wideo!
 • Rafał Jonkisz komentuje swój występ podczas wyborów Mister Supernational

  Mister Polski opowiada o wyborach Mister Supernational, zawiązanych podczas prób przyjaźniach oraz planach na przyszłość.