Rafał Dutkiewicz

Artykuły - Rafał Dutkiewicz (22)

 • Narodowiec spalił zdjęcie prezydenta Wrocławia

  Narodowiec spalił zdjęcie prezydenta Wrocławia

  W sobotę ulicami Wrocławia przeszedł antyimigrancki marsz, zorganizowany przez Obóz Narodowo-Radykalny. Po zakończonej demonstracji jeden z uczestników spalił zdjęcia prof. Zygmunta Baumana i prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza - informuje portal gazeta.pl.
 • Dutkiewicz i PO zainaugurowali wspólną kampanię wyborczą

  Budowa szkół, przedszkoli i żłobków, inwestycje w infrastrukturę drogową w mieście i sieć ścieżek rowerowych oraz wspieranie gospodarki opartej na wiedzy to niektóre z elementów programu wyborczego KWW Rafał Dutkiewicz z Platformą.
 • Auto na złom, prezydent na operację. "Wypadku nie było"

  Auto na złom, prezydent na operację. "Wypadku nie było"

  Prokuratura Rejonowa w Kluczborku (Opolskie) umorzyła śledztwo ws. zderzenia samochodu prowadzonego przez prezydenta Wrocławia Rafał Dutkiewicz z tramwajem w kwietniu tego roku. Śledczy stwierdzili, że Dutkiewicz nie spowodował katastrofy w ruchu lądowym.
 • Wypadek czy kolizja prezydenta Wrocławia? Będą nowi biegli

  Wypadek czy kolizja prezydenta Wrocławia? Będą nowi biegli

  Prokurator postanowił powołać kolejnego biegłego z dziedziny medycyny w toczącym się dochodzeniu ws. wypadku samochodowego prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Śledczy sprawdzają, czy nie była to katastrofa w ruchu lądowym.
 • "Gazeta Wyborcza": Dutkiewicz z Tuskiem o wstąpieniu do PO

  "Gazeta Wyborcza": Dutkiewicz z Tuskiem o wstąpieniu do PO

  Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz rozmawiał we wtorek z premierem Donaldem Tuskiem w jego kancelarii o współpracy z PO - pisze "Gazeta Wyborcza".
 • Poranna kolizja prezydenta Wrocławia

  Poranna kolizja prezydenta Wrocławia

  Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz spowodował poranną kolizję na mostach Młyńskich we Wrocławiu. Jego auto zderzyło się z tramwajem. Oświadczenie w tej sprawie wydał wrocławski magistrat.
 • Śląsk składa w sądzie wniosek o ogłoszenie upadłości

  "W związku ze zgłoszeniem przez głównych akcjonariuszy Spółki wielomilionowych roszczeń pieniężnych, przy jednoczesnym niewywiązywaniu się z podjętych przez nich wcześniej zobowiązań finansowych, zarząd WKS Śląsk Wrocław SA, zgodnie z obowiązującym prawem, zmuszony jest do złożenia w sądzie wniosku o ogłoszenie upadłości układowej Spółki" - oświadczenie tej treści otrzymaliśmy od Śląska Wrocław. A jeszcze rok temu klub z Wrocławia świętował mistrzostwo Polski.
 • Wrocław chce mieć większość udziałów w Śląsku

  Wrocław chce mieć większość udziałów w Śląsku

  Miasto Wrocław w drodze licytacji majątku spółki Śląsk Wrocław chce mieć większość udziałów w tym piłkarskim klubie. Obecnie posiada 48 procent, a większościowym udziałowcem jest spółka należąca do Zygmunta Solorza.
 • "Gazeta Wyborcza": Dolnośląska PO pod rękę z Dutkiewiczem?

  "Gazeta Wyborcza": Dolnośląska PO pod rękę z Dutkiewiczem?

  W wyborach szefa PO na Dolnym Śląsku przeciwko Grzegorzowi Schetynie chce wystartować eurodeputowany Jacek Protasiewicz. Nieoczekiwanie ogłosił on, że partia powinna współpracować z popularnym prezydentem Wrocławia - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Koniec inwestycji Zygmunta Solorza w Śląsk Wrocław

  Wszystko wskazuje na to, że Zygmunt Solorz - właściciel Polsatu i Polkomtelu, kończy inwestowanie w klub mistrza Polski - Śląsk Wrocław. W ten sposób wrocławianie wpadną w jeszcze większe tarapaty finansowe.