Rafał Cieszyński

Artykuły - Rafał Cieszyński (36)

 • Alżbeta Lenska po powrocie z Zanzibaru zastała w domu męża z psem

  Alżbeta Lenska po powrocie z Zanzibaru zastała w domu męża z psem

  Dwa tygodnie rozłąki Rafała Cieszyńskiego i Alżbety Lenskiej dobiegły właśnie końca, bo aktorka razem z dwójką dzieci wróciła już do Polski z wakacji na Zanzibarze. Jakież było jej zdziwienie, gdy otworzyła drzwi do domu. W środku czekał na nią mąż, ale nie sam - razem z nim był nowy członek ich rodziny. Okazuje się, że aktor postanowił zrobić żonie i dzieciom niespodziankę i wziął do domu psa.
 • Rafał Cieszyński: Jak Maverick z "Top Gun"

  Rafał Cieszyński: Jak Maverick z "Top Gun"

  Rafał Cieszyński podzielił się z fanami opowieścią o swojej wielkiej fascynacji z czasów młodzieńczych. Był nim film "Top Gun". Na miarę możliwości, jakie oferowała komunistyczna Polska lat 80., aktor robił, co mógł, by choć odrobinę poczuć się jak niezapomniany Maverick, grany przez Toma Cruise'a.
 • Rafał Cieszyński musiał zrezygnować z męskiej wyprawy

  Rafał Cieszyński musiał zrezygnować z męskiej wyprawy

  Szykował się na nią i cieszył od dawna. Niestety, wyprawa grupy motocyklistów Foch Riders, w której miał wziąć udział Rafał Cieszyński, nie dojdzie do skutku z powodu fatalnych warunków atmosferycznych. Jego żona, Alżbeta Lenska, przyjęła to z zadowoleniem.
 • Rafał Cieszyński zachwycony pracą z Patrykiem Vegą

  Rafał Cieszyński zachwycony pracą z Patrykiem Vegą

  Rola agenta Marka w filmie „Pętla”, który od piątku 4 września grany jest na ekranach polskich kin, to pierwszy występ Rafała Cieszyńskiego u Patryka Vegi. Przy okazji premiery aktor zdradził nam, czy kreując swoją postać, wzorował się na słynnym agencie Tomku. Rafał Cieszyński zdradził też PAP Life, jak wygląda teatralne życie i praca aktora w dobie pandemii.
 • Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wzajemnym wsparciu

  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wzajemnym wsparciu

  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są małżeństwem już 12 lat, a niedawno odnowili swoje śluby. Para ma dwójkę dzieci: córkę Zofię i syna Antoniego.
 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.
 • Alżbeta Lenska musiała przejść poważną operację mózgu. Rafał Cieszyński prosi o modlitwę

  Alżbeta Lenska musiała przejść poważną operację mózgu. Rafał Cieszyński prosi o modlitwę

  Alżbeta Lenska musiała przejść operację mózgu. Niepokojące informacje na temat stanu jej zdrowia przekazał mąż, aktor Rafał Cieszyński. Rodzina prosi o modlitwę.
 • "Kocham Cię, Polsko!": Dlaczego Rafał Cieszyński rzucił studia w Los Angeles?

  "Kocham Cię, Polsko!": Dlaczego Rafał Cieszyński rzucił studia w Los Angeles?

  W ósmym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" aktor ​Rafał Cieszyński wyznał, dlaczego z nich zrezygnował ze studiów w Los Angeles
 • Rafał Cieszyński czterdziestolatkiem

  Rafał Cieszyński czterdziestolatkiem

  Rafał Cieszyński, aktor znany m.in. z roli policjanta Przemysława Gibalskiego w serialu "Ojciec Mateusz", w piątek, 10 czerwca, świętuje 40. urodziny. Cieszyński jest nie tylko aktorem, ale i instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki oraz Amerykańskiej Federacji ISSA.
 • Rafał Cieszyński w karetce

  Rafał Cieszyński w karetce

  Kiedy widzimy pędzącą na sygnale karetkę wiemy, że dzieje się coś poważnego. Być może właśnie w tej jednej chwili ktoś walczy o życie... Co tak naprawdę kryje się za drzwiami ambulansu? Już w środę, 11 listopada, w telewizji TLC emisja kolejnego odcinka programu "Gwiazdy w karetce", tym razem z udziałem Rafała Cieszyńskiego.

Zdjęcia - Rafał Cieszyński (11)

 • film.interia.pl
  "Gwiazdy w karetce": Na planie show TLC

Filmy - Rafał Cieszyński (5)

 • Rafał Cieszyński: Obawiałem się, że biorąc udział w programie „Gwiazdy w karetce”

  Rafał Cieszyński podkreśla, że o jego udziale w nowym cyklu dokumentalnym stacji TLC zaważył edukacyjny charakter programu. Gdyby był to zwykły show, a on miałby tylko przeszkadzać w pracy ratownikom, to odpowiedź byłaby odmowna. Aktor nie kryje jednak satysfakcji z tego, że zaangażował się w projekt, w którym widzowie dostaną wskazówki, jak współpracować z załogą karetki pogotowia i jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Sam również dużo skorzystał z tej lekcji. Rafał Cieszyński przyznaje, że na początku odrzucił propozycję udziału w programie. Obawiał się, że zespół ratowniczy karetki zamiast skupiać się na błyskawicznej pomocy potrzebującym, przede wszystkim będzie starał się spełniać oczekiwania reżysera i producenta. – Moja pierwsza reakcja, jak dostałem propozycję wystąpienia w tym programie, była taka, że obawiałem się, że będziemy spowalniali pracę karetki. Mówię, kto wymyślił taki program? Ja cztery razy wzywałem karetkę do swojego dziecka i gdyby mi ta karetka wylądowała z jakimś piosenkarzem albo inną znaną osobą, to zdecydowanie powiedziałbym, że ta osoba ma się zatrzymać przed drzwiami, a panowie mają jak najszybciej ratować moje dziecko – mówi Rafał Cieszyński.
 • Rafał Cieszyński o programie "Gwiazdy w karetce"

  R
 • "Na Wspólnej" serca zabiją mocniej

  W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" emocji nie zabraknie. Najbardziej fascynujące wątki dotyczyć będą życia uczuciowego bohaterów. Rąbka tajemnicy uchylili dla nas Joanna Jabłczyńska, Rafał Cieszyński, Anna Guzik, Ilona Wrońska i Maria Niklińska.
 • Być jak Tom Cruise

  Aktor Rafał Cieszyński o historii pewnej kurtki, dzięki której chciał się upodobnić do swojego idola - Toma Cruise'a w filmie "Top Gun".