Rafał Cieszyński

Artykuły - Rafał Cieszyński (33)

 • Rafał Cieszyński musiał zrezygnować z męskiej wyprawy

  Rafał Cieszyński musiał zrezygnować z męskiej wyprawy

  Szykował się na nią i cieszył od dawna. Niestety, wyprawa grupy motocyklistów Foch Riders, w której miał wziąć udział Rafał Cieszyński, nie dojdzie do skutku z powodu fatalnych warunków atmosferycznych. Jego żona, Alżbeta Lenska, przyjęła to z zadowoleniem.
 • Rafał Cieszyński zachwycony pracą z Patrykiem Vegą

  Rafał Cieszyński zachwycony pracą z Patrykiem Vegą

  Rola agenta Marka w filmie „Pętla”, który od piątku 4 września grany jest na ekranach polskich kin, to pierwszy występ Rafała Cieszyńskiego u Patryka Vegi. Przy okazji premiery aktor zdradził nam, czy kreując swoją postać, wzorował się na słynnym agencie Tomku. Rafał Cieszyński zdradził też PAP Life, jak wygląda teatralne życie i praca aktora w dobie pandemii.
 • Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wzajemnym wsparciu

  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wzajemnym wsparciu

  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są małżeństwem już 12 lat, a niedawno odnowili swoje śluby. Para ma dwójkę dzieci: córkę Zofię i syna Antoniego.
 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.
 • Alżbeta Lenska musiała przejść poważną operację mózgu. Rafał Cieszyński prosi o modlitwę

  Alżbeta Lenska musiała przejść poważną operację mózgu. Rafał Cieszyński prosi o modlitwę

  Alżbeta Lenska musiała przejść operację mózgu. Niepokojące informacje na temat stanu jej zdrowia przekazał mąż, aktor Rafał Cieszyński. Rodzina prosi o modlitwę.
 • "Kocham Cię, Polsko!": Dlaczego Rafał Cieszyński rzucił studia w Los Angeles?

  "Kocham Cię, Polsko!": Dlaczego Rafał Cieszyński rzucił studia w Los Angeles?

  W ósmym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" aktor ​Rafał Cieszyński wyznał, dlaczego z nich zrezygnował ze studiów w Los Angeles
 • Rafał Cieszyński czterdziestolatkiem

  Rafał Cieszyński czterdziestolatkiem

  Rafał Cieszyński, aktor znany m.in. z roli policjanta Przemysława Gibalskiego w serialu "Ojciec Mateusz", w piątek, 10 czerwca, świętuje 40. urodziny. Cieszyński jest nie tylko aktorem, ale i instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki oraz Amerykańskiej Federacji ISSA.
 • Rafał Cieszyński w karetce

  Rafał Cieszyński w karetce

  Kiedy widzimy pędzącą na sygnale karetkę wiemy, że dzieje się coś poważnego. Być może właśnie w tej jednej chwili ktoś walczy o życie... Co tak naprawdę kryje się za drzwiami ambulansu? Już w środę, 11 listopada, w telewizji TLC emisja kolejnego odcinka programu "Gwiazdy w karetce", tym razem z udziałem Rafała Cieszyńskiego.
 • Rafał Cieszyński w karetce

  Rafał Cieszyński w karetce

  Rafał Cieszyński podkreśla, że o jego udziale w nowym cyklu dokumentalnym stacji TLC zaważył edukacyjny charakter programu. Gdyby był to zwykły show, a on miałby tylko przeszkadzać w pracy ratownikom, to odpowiedź byłaby odmowna. Aktor nie kryje jednak satysfakcji z tego, że zaangażował się w projekt, w którym widzowie dostaną wskazówki, jak współpracować z załogą karetki pogotowia i jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Sam również dużo skorzystał z tej lekcji.

Zdjęcia - Rafał Cieszyński (11)

 • film.interia.pl
  "Gwiazdy w karetce": Na planie show TLC

Filmy - Rafał Cieszyński (6)

 • Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wzajemnym wsparciu

  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są małżeństwem już 12 lat, a niedawno odnowili swoje śluby. Jak wyglądają ich relacje i w jaki sposób się wzajemnie wspierają? – Jeżeli się daje coś dobrego, to to chyba wraca – wyjaśniła aktorka.
 • Rafał Cieszyński: Obawiałem się, że biorąc udział w programie „Gwiazdy w karetce”

  Rafał Cieszyński podkreśla, że o jego udziale w nowym cyklu dokumentalnym stacji TLC zaważył edukacyjny charakter programu. Gdyby był to zwykły show, a on miałby tylko przeszkadzać w pracy ratownikom, to odpowiedź byłaby odmowna. Aktor nie kryje jednak satysfakcji z tego, że zaangażował się w projekt, w którym widzowie dostaną wskazówki, jak współpracować z załogą karetki pogotowia i jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Sam również dużo skorzystał z tej lekcji. Rafał Cieszyński przyznaje, że na początku odrzucił propozycję udziału w programie. Obawiał się, że zespół ratowniczy karetki zamiast skupiać się na błyskawicznej pomocy potrzebującym, przede wszystkim będzie starał się spełniać oczekiwania reżysera i producenta. – Moja pierwsza reakcja, jak dostałem propozycję wystąpienia w tym programie, była taka, że obawiałem się, że będziemy spowalniali pracę karetki. Mówię, kto wymyślił taki program? Ja cztery razy wzywałem karetkę do swojego dziecka i gdyby mi ta karetka wylądowała z jakimś piosenkarzem albo inną znaną osobą, to zdecydowanie powiedziałbym, że ta osoba ma się zatrzymać przed drzwiami, a panowie mają jak najszybciej ratować moje dziecko – mówi Rafał Cieszyński.
 • Rafał Cieszyński o programie "Gwiazdy w karetce"

  R
 • "Na Wspólnej" serca zabiją mocniej

  W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" emocji nie zabraknie. Najbardziej fascynujące wątki dotyczyć będą życia uczuciowego bohaterów. Rąbka tajemnicy uchylili dla nas Joanna Jabłczyńska, Rafał Cieszyński, Anna Guzik, Ilona Wrońska i Maria Niklińska.