Sport - Radosław Sikorski

Synonimy:
radek sikorski, Sikorski Sikorski Radosław Sikorskiego
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Radosław Sikorski (8)

 • Emma Bonino apeluje do ministra Sikorskiego w sprawie kibiców Lazio

  Emma Bonino apeluje do ministra Sikorskiego w sprawie kibiców Lazio

  Minister spraw zagranicznych Włoch Emma Bonino zaapelowała w poniedziałek do szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego, by zaangażował się na rzecz uwolnienia 22 kibiców klubu Lazio Rzym, aresztowanych w Warszawie 28 listopada przed meczem z Legią.
 • Konsultacje rządów Polski i Słowacji o zimowych igrzyskach

  Konsultacje rządów Polski i Słowacji o zimowych igrzyskach

  Premier Donald Tusk wraz z ministrami przybył w środę przed południem do Popradu na polsko-słowackie konsultacje międzyrządowe. Głównym tematem spotkania będą działania na rzecz organizacji zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku.
 • Górnik Zabrze - PGE/GKS Bełchatów 1-0

  Górnik Zabrze pokonał 1-0 PGE GKS Bełchatów w meczu 6. kolejki Ekstraklasy. Zwycięskiego gola dla podopiecznych Adama Nawałki zdobył Tomasz Zahorski.
 • Gierczak i Sikorski piłkarzami Górnika Zabrze

  Gierczak i Sikorski piłkarzami Górnika Zabrze

  34-letni Piotr Gierczak i 23-letni Daniel Sikorski podpisali w piątek kontrakty z Górnikiem Zabrze. Dla grającego ostatnio w Radzionkowie Gierczaka jest to tym samym trzecie podejście do gry na Roosevelta.
 • Grembocki: Piszecie bzdury

  Grembocki: Piszecie bzdury

  - Piszecie bzdury. Porozmawiamy w piątek po meczu z NAC Breda - pierwszy trener Polonii Warszawa, Jacek Grembocki ma żal do prasy, która zwalnia go z pracy po kompromitującej porażce na początek ligi z Koroną w Kielcach 0:4. - Ja bym nie histeryzował. Owszem, zawsze lepiej dobrze zacząć, ale ważniejsze, jak skończyć - przyznał.
 • Wyznaczono skład orzekający ws. Jagiellonii

  Wyznaczono skład orzekający ws. Jagiellonii

  Wiktor Cajsel, Jerzy Młynarczyk i Piotr Sikorski zostali wybrani w poniedziałek do składu orzekającego Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl, który rozpatrzy sprawę klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok - poinformował jego prezes Zygfryd Siwik. Nie jest znany jeszcze termin rozprawy.
 • Dwa medale Mikołajczyk

  Srebrna medalistka igrzysk w Pekinie Beata Mikołajczyk (UKS Kopernik Bydgoszcz) zdobyła dwa medale takiego samego koloru w 70. mistrzostwach Polski w kajakarstwie na torze regatowym Brdyujście.
 • Jedynka z TotoMix Cup 2002

  W podwarszawskim Piasecznie w pięknym kompleksie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się IV Międzynarodowy Halowy Turniej TotoMix Cup 2002 w piłce nożnej, rocznika 1987.