Radosław Majewski

Artykuły - Radosław Majewski (70)

Filmy - Radosław Majewski (25)

 • Radosław Majewski dla Interii: Legia w Lidze Mistrzów? To już gotowy zespół. Wideo

  Niemal co rok mamy nadzieję, ze na dłużej zagości w europejskich pucharach, a potem się rozczarowujemy. W tym roku potrzebne będzie trochę szczęścia i kilku innych rzeczy. Michał Karbownik? fajnie się kręci z piłką. Ja też kiedyś byłem młodym obiecującym piłkarzem. Czy zrobi wielką karierę? To zależy od charakteru. Za granicą trzeba umieć "pływać" - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski Radosław Majewski.
 • Radosław Majewski i Robert Lewandowski znowu razem w Zniczu Pruszków? Majewski: Może za rok. Wideo

  Mógłbym powiedzieć, że to on kiedyś grał ze mną, pamiętam kiedy przyszedł do Znicza miał bodajże kontuzję. A potem graliśmy razem w różnych reprezentacjach, do lat 19, 21, 23 i w pierwszej reprezentacji. Teraz także jesteśmy w kontakcie, niezbyt częstym, ale kiedy będzie w Polsce to umówiliśmy się na kawę, żeby powspominać dawne czasy. Robert zrobił wielką karierę, jest takie powiedzenie, jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz, on sobie dobrze pościelił. Życie płata różne figle, niewykluczone, że na przykład za rok znowu spotkamy się w Zniczu.
 • Radosław Majewski dla Interii: Lech rozjechał Pogoń. Wideo

  Można powiedzieć, że pod względem poziomu Lech Poznań jest teraz na równi z Legią. Grają fajną piłkę, miło się to ogląda - mówi Interii były reprezentant Polski Radosław Majewski.
 • Radosław Majewski o powrocie do treningów. Wideo

  Radosław Majewski dla Interii o powrocie do treningów ze Zniczem Pruszków, po zerwaniu więzadeł krzyżowych.