radiowóz

Artykuły - Radiowóz (54)

Filmy - Radiowóz (8)

 • Koza weszła do policyjnego radiowozu i zajęła się… żuciem dokumentów

  To dopiero niecodzienny problem! Koza najwyraźniej nie ma żadnego szacunku do władzy, bo bez cienia zastanowienia włamała się do samochodu pani szeryf i… zaczęła jeść leżące tam dokumenty. Jak widać nie tak łatwo było ją wygonić!
 • Gołąb pasażerem czeskiego radiowozu

  Gołąb załapał się na przejażdżkę na gapę. Ptak niewzruszony podróżował na masce radiowozu policyjnego. Podobno przestraszył się psa i szukał schronienia. Dobrze trafił?
 • Podpalacz w akcji. Tuż pod komisariatem

  Policja w Kalifornii zatrzymała 24-letniego mężczyznę oskarżonego o podpalenie radiowozu. Do zdarzenia doszło przed komisariatem policji w mieście Hawthorne. Całe zajście nagrały kamery monitoringu. Na filmie widać jak podpalacz podochodzi do zaparkowanego radiowozu, oblewa go łatwopalną substancją i podpala. Gdy samochód zaczyna się palić, sprawca oddala się na kilkanaście metrów i z oddali patrzy na płonące auto. (STORYFUL/x-news)
 • Groźne zdarzenie na autostradzie. Kierowca wpadł w poślizg i uderzył w radiowóz

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek (11 lutego) na drodze międzystanowej nr 380 w okolicach amerykańskiej miejscowości Raymond. Samochód wpadł w poślizg i uderzył stojący na poboczu radiowóz. Jak poinformowała policja, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. (STORYFUL/x-news)