radiowóz

Artykuły - Radiowóz (107)

Filmy - Radiowóz (5)

 • Groźne zdarzenie na autostradzie. Kierowca wpadł w poślizg i uderzył w radiowóz

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek (11 lutego) na drodze międzystanowej nr 380 w okolicach amerykańskiej miejscowości Raymond. Samochód wpadł w poślizg i uderzył stojący na poboczu radiowóz. Jak poinformowała policja, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. (STORYFUL/x-news)
 • Samochód uderzył w stojący na poboczu radiowóz

  Samochód zderzył się z radiowozem w Burleigh County w Dakocie Północnej. Auto policyjne stało na poboczu, podczas gdy policjant pomagał motocykliście. Po zderzeniu samochód wykonał kilka obrotów na drodze i wylądował w rowie. Nikt nie ucierpiał, ale policja zaapelowała o zdjęcie nogi z gazu podczas jazdy w trudnych warunkach. (STORYFUL/x-news)
 • Rozpędzony samochód wjechał w radiowóz

  Policja z amerykańskiego stanu Georgia opublikowało nagranie z wypadku z udziałem jednego z radiowozów. Według zeznań kierowcy samochodu, który wjechał w tył policyjnego auta, był on „rozkojarzony”. Policja poinformowała, że nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • Jak narysować radiowóz?

  Rysowanie to świetna zabawa - nie tylko dla najmłodszych. Niezwykle popularne w ostatnich latach stały się kolorowanki dla dorosłych - to doskonały sposób na relaks i wyciszenie negatywnych emocji po ciężkim dniu. Jeśli do tej pory uważaliście, że wasze zdolności plastyczne nie są najwyższej próby, zobaczcie nasz poradnik - tym razem dowiecie się, jak narysować radiowóz. W parę chwil poznacie proste schematy, które pomogą wam potem z powodzeniem odwzorowywać przedmioty na papierze!