Muzyka - radio zet

Artykuły - Radio zet (6)

 • Radio Zet bez piosenek Michaela Jacksona. Pomnik Króla Popu usunięty ["Leaving Neverland"]

  Radio Zet bez piosenek Michaela Jacksona. Pomnik Króla Popu usunięty ["Leaving Neverland"]

  Rozgłośnie z całego świata zaczynają usuwać ze swoich playlist piosenki Michaela Jacksona po emisji budzącego gorące dyskusje dokumentu "Leaving Neverland", w którym opowiedziano o nadużyciach seksualnych Króla Popu. W Polsce na taki krok zdecydowało się Radio Zet.
 • REGULAMIN "Radio Zet Największe Przeboje 2007/2008 SMS"

  Postanowienia ogólne 1."Radio Zet Największe Przeboje 2007/2008 SMS", zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, zwaną dalej INTERIA.PL. 2.Fundatorem nagród jest Magic Records Sp. z o.o. . 3.Konkurs rozpoczyna się 14 grudnia i trwa do 14 grudnia 2007 roku włącznie. Konkurs prowadzony jest na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej 4.Nagrodami w Konkursie jest: a) 1
 • Sistars bez konkurencji

  Sistars bez konkurencji

  Wydany jeszcze w ub. roku album "Siła sióstr" grupy Sistars nadal utrzymuje się na szczycie listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie ma zbyt poważnej konkurencji. Najwyżej notowane nowości w zestawieniu to składanka firmowana przez Radio Zet oraz trzy reedycje starych albumów formacji TSA.
 • Najpopularniejsze płyty stycznia

  Najpopularniejsze płyty stycznia

  Składanka "Radio Zet IV - Nie tylko na karnawał" była płytą najczęściej zamawianą przez polskie sklepy muzyczne w styczniu. Dzięki 10,6 tys. zamówień zajęła pierwsze miejsce w najnowszym notowaniu listy ZPAV. Na drugiej pozycji uplasowało się wydawnictwo "Od początku" firmowane nazwiskiem Czesława Niemena, które zamówiono w ilości 9,3 tys.
 • Kora nie ustępuje

  Kora nie ustępuje

  Na liście najpopularniejszych w Polsce albumów, jaką co tydzień przygotowują Związek Artystów Audio Video oraz Instytut Pentor, na miejscu pierwszym, już po raz drugi z rzędu znajduje się solowy album Kory Jackowskiej, "Kora ola ola!". Na pozycję drugą wskakuje z miejsca czwartego składankowy album "Radio Zet - to, co lubisz - więcej muzyki", a na trzeciej pojawia się "Come Away With Me", debiutancki album Norah Jones.
 • Polskie Radio bojkotuje polskich artystów promujących RMF FM

  Polskie Radio bojkotuje polskich artystów promujących RMF FM

  Nie tylko komercyjne Radio Zet, ale również opłacane z abonamentu użytkowników Polskie Radio postanowiło ukarać artystów, którzy wzięli udział w kampanii reklamowej "Oddałem głos na muzykę RMF FM". "Polskie Radio nie będzie zapraszało tych artystów do audycji, nie będą robione z nimi wywiady, nie będą cytowane ich wypowiedzi na antenie, czy organizowane specjalne koncerty" - powiedział Eugeniusz Smolar, wiceprezes zarządu ds. programowych Polskiego Radia.