Radek Majdan

Synonimy:
Radosław Majdan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Radek Majdan (254)

Zdjęcia - Radek Majdan (1)

 • muzyka.interia.pl
  Kasia Nova potrząsa

Filmy - Radek Majdan (24)

 • Majdanowie o najlepszych plotkach na swój temat

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan wypowiedzieli się na temat najbardziej poruszających ich plotek na swój temat. - Wszystkie dotyczące wieku. To mnie za każdym razem rozbawia - powiedziała Małgorzata. - Nie przypominam sobie plotki niesamowicie fantastycznej, z której bym się ucieszył - dodał Radosław.
 • Radosław Majdan o zagranicznych podróżach z Małgosią

  Jakie kryteria odnośnie miejsca zakwaterowania mają Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan kiedy wyjeżdżają na urlop? - Miejsce jest ważne, ale przede wszystkim ludzie. Bardzo cenimy sobie obsługę w hotelach. Niby jest to oczywiste, że obsługa jest miła, ale czasami jest to zupełnie naturalne. Biznesmen dodał, że zależy im także na dobrym jedzeniu. Kto wybiera hotele?
 • Radosław Majdan o swojej marce kosmetycznej

  Radosław Majdan o swojej marce kosmetycznej. - Nastawiliśmy się na maraton, jakość jest na najwyższym poziomie. Dla mnie jest najważniejsze, żebyśmy rozwijali naszą firmę poprzez powiększenie bazy produktów - powiedział.
 • Majdan o Gliku: Trudno sobie wyobrazić drużynę bez takiego filaru

  "Trudno sobie wyobrazić drużynę bez takiego filaru" - powiedział w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Radosław Majdan - były bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski pytany o kłopoty zdrowotne Kamila Glika. "Jak analizowałem sobie skład naszej reprezentacji to niewiele osób jest nie do zastąpienia. Chyba tylko dwóch jest bardzo ciężko zastąpić - Roberta Lewandowskiego i Kamila Glika. Na innych pozycjach selekcjoner miałby większe pole manewru" - dodał. Pytany o przewidywania dotyczące tego, jak poradzi sobie nasza reprezentacja na mundialu, Majdan stwierdził: "Patrzę realnie na możliwości naszych piłkarzy". "Jest kilka lepszych drużyn - wydaje mi się, że Brazylia, Hiszpania czy Niemcy to zdecydowanie silniejsze reprezentacje" - przyznał.