Radek Majdan

Synonimy:
Radosław Majdan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Radek Majdan (135)

 • Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała chrzestnych dla Henia

  Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała chrzestnych dla Henia

  Małgorzata Rozenek-Majdan trzeciego syna – Henryka – urodziła 10 czerwca 2020 roku. Teraz szczęśliwi rodzice szykują się do chrzcin.
 • Radosław Majdan i Jarosław Bieniuk odpowiedzieli reżyserowi Latkowskiemu

  Radosław Majdan i Jarosław Bieniuk odpowiedzieli reżyserowi Latkowskiemu

  Byli piłkarze - Radosław Majdan oraz Jarosław Bieniuk zostali wywołani przez Sylwestra Latkowskiego, reżysera głośnego filmu na temat pedofilii "Nic się nie stało". Obaj są oburzeni bezpodstawnym - ich zdaniem - wplątaniem ich w tę aferę.
 • Radosław Majdan zaprzecza oskarżeniom Latkowskiego

  Radosław Majdan zaprzecza oskarżeniom Latkowskiego

  W sobotę, 16 maja, premierę miał film dokumentalny braci Sekielskich pt. „Zabawa w chowanego”, poruszający temat pedofilii w polskim kościele. Można oglądać go za darmo w serwisie YouTube.
 • "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP. Film zapowiadany był jako wstrząsająca relacja, opowiadająca o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. Swe oświadczenia wystosowali do tej pory Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk i Blanka Lipińska. To zapewne nie koniec tej afery.
 • Radosław Majdan #KiedyBędzieNormalnie

  Radosław Majdan #KiedyBędzieNormalnie

  W dobie pandemii Radosław Majdan trochę zwolnił, nie kryje, że obecny czas zmusza go do refleksji, zauważa też, że bardziej powinniśmy doceniać lekarzy. Przede wszystkim wyczekuje jednak narodzin syna. - Z żoną Małgorzatą jesteśmy już na ostatniej prostej – mówi nam były bramkarz. Radosław Majdan zdradził Interii, co zrobi w pierwszej kolejności #KiedyBędzieNormalnie. - Marzę o wyjeździe z naszym synkiem do ulubionego miejsca w Tajlandii - stwierdził.
 • Tylko u nas. Radosław Majdan dla Interii: Będę przy porodzie syna. To już ostatnia prosta

  Tylko u nas. Radosław Majdan dla Interii: Będę przy porodzie syna. To już ostatnia prosta

  - Kiedy głaszczę Małgosię po brzuchu, to mówię do niej: zobacz, za trzy tygodnie będziemy już mieć nasze dziecko. Nie do końca wierzyłem w to, że się nam uda, bardziej wierzyli chyba nasi lekarze, jesteśmy im bardzo wdzięczni. Nie potrafię sobie za bardzo wyobrazić tej sytuacji, kiedy syn już się urodzi, mamy dla niego imię, ale chcemy je jeszcze zachować dla siebie. Będę obecny na sali porodowej, spodziewam się wielkich nerwów, ale też łez... - mówi w szczerej rozmowie z Interią obchodzący dziś 48. urodziny, były reprezentant Polski, bramkarz m.in. Pogoni Szczecin, Wisły Kraków i Polonii Warszawa Radosław Majdan.
 • Radosław Majdan dla Interii: W Ekstraklasie będzie loteria. Gol oszukany

  Radosław Majdan dla Interii: W Ekstraklasie będzie loteria. Gol oszukany

  Po wznowieniu sezonu spodziewam się, przynajmniej w pierwszych meczach prawdziwej loterii. Najtrudniej będą mieć kluby, które do tej pory dopingowało najwięcej kibiców jak Legia, Lech, czy Wisła Kraków. Nie wierzę w solidarność prezesów Ekstraklasy, że po pandemii ustalony zostanie maksymalny poziom dla kontraktów piłkarzy i że oni będą tego przestrzegać. Myślę, że wcześniej, czy później ktoś by się wyłamał - mówi Interii były reprezentant Polski, bramkarz m.in. Pogoni Szczecin, Polonii Warszawa i Wisły Kraków Radosław Majdan.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Ach, co to był za ślub!

  Małgorzata Rozenek-Majdan: Ach, co to był za ślub!

  Gosia Rozenek przypomniała swoim obserwatorom, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień w jej życiu.
 • Ekstraklasa. Radosław Majdan: Legia Warszawa faworytem, ale patrzę na Piasta

  Ekstraklasa. Radosław Majdan: Legia Warszawa faworytem, ale patrzę na Piasta

  Były piłkarz reprezentacji Polski Radosław Majdan przyznał na trzy kolejki przez zakończeniem sezonu Ekstraklasy, że faworytem do mistrzostwa jest Legia Warszawa, ale "jak wszyscy, patrzy w stronę Piasta". Z grona zespołów walczących o utrzymanie największe szanse daje Wiśle Płock.
 • Majdanowie o najlepszych plotkach na swój temat

  Majdanowie o najlepszych plotkach na swój temat

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są (obok Roberta i Anny Lewandowskich) najpopularniejszym małżeństwem w Polsce.

Zdjęcia - Radek Majdan (1)

 • muzyka.interia.pl
  Kasia Nova potrząsa

Filmy - Radek Majdan (31)

 • Radosław Majdan w akcji #KiedyBędzieNormalnie. Wideo

  Na pytania Interii w ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie odpowiedział były polski piłkarz - Radosław Majdan.
 • Radosław Majdan dla Interii: Jesteśmy z żoną już na ostatniej prostej. Wideo

  - Już za trzy tygodnie zostanę ojcem, będę przy porodzie i bardzo się boję. W ostatnim czasie moja Małgosia dużo odpoczywa koncentrując się na tym co nas czeka, mamy już imię dla naszego syna, ale nie chcemy go jeszcze zdradzać. Kiedy głaszczę Małgosię po brzuchu mówię do niej, zobacz, za trzy tygodnie będziemy już mieć nasze dziecko, chyba nie do końca wierzyłem, że się nam to uda, bardziej wierzyli w to chyba nasi lekarze - zdradza w rozmowie z Interią Radosław Majdan.
 • Radosław Majdan dla Interii: W Łodzi nie wytrzymali ciśnienia. Wideo

  - Mimo, że władze ŁKS-u cały czas zapewniały, że wierzą w pracę Kazimierza Moskala, to stało się inaczej. Przy całym szacunku dla Wojciecha Stawowego trudną będzie utrzymać ten zespół w Ekstraklasie. Jeśli chodzi o Cracovię, to uważam, że jej kapitan Janusz Gol czuje się teraz oszukany przez niektórych kolegów z zespołu - mówi nam Radosław Majdan.
 • Radosław Majdan kończy dziś 48 lat: Nie musiałem zwalniać pracowników. Wideo

  W 2011 roku Radosław Majdan założył własną firmę produkującą perfumy. Także jego biznes dotknęła trudna sytuacja związana z koronawirusem, na szczęście, jak zdradza Interii nie musiał zwalniać pracowników. Być może nazwa nowej serii perfum, która wkrótce ma się pojawić na rynku, nawiązywać będzie do imienia syna. Były reprezentant Polski, wraz ze znaną telewizyjną prezenterką Małgorzatą Rozenek-Majdan, spodziewają się potomka na przełomie maja i czerwca.