Radek Majdan

Synonimy:
Radosław Majdan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Radek Majdan (246)

Zdjęcia - Radek Majdan (1)

 • muzyka.interia.pl
  Kasia Nova potrząsa

Filmy - Radek Majdan (24)

 • Radosław Majdan o swojej marce kosmetycznej

  Radosław Majdan o swojej marce kosmetycznej. - Nastawiliśmy się na maraton, jakość jest na najwyższym poziomie. Dla mnie jest najważniejsze, żebyśmy rozwijali naszą firmę poprzez powiększenie bazy produktów - powiedział.
 • Majdan o Gliku: Trudno sobie wyobrazić drużynę bez takiego filaru

  "Trudno sobie wyobrazić drużynę bez takiego filaru" - powiedział w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Radosław Majdan - były bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski pytany o kłopoty zdrowotne Kamila Glika. "Jak analizowałem sobie skład naszej reprezentacji to niewiele osób jest nie do zastąpienia. Chyba tylko dwóch jest bardzo ciężko zastąpić - Roberta Lewandowskiego i Kamila Glika. Na innych pozycjach selekcjoner miałby większe pole manewru" - dodał. Pytany o przewidywania dotyczące tego, jak poradzi sobie nasza reprezentacja na mundialu, Majdan stwierdził: "Patrzę realnie na możliwości naszych piłkarzy". "Jest kilka lepszych drużyn - wydaje mi się, że Brazylia, Hiszpania czy Niemcy to zdecydowanie silniejsze reprezentacje" - przyznał.
 • Życiowy challenge Małgorzaty i Radosława Majdanów

  Małgorzata i Radosław Majdanowie powiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o swoich przeżyciach na planie "Iron Majdan". Czy lepiej siebie poznali? Co było dla nich najtrudniejsze?
 • Majdan: Walka o życie dla Piasta i Bruk-Betu w Eurosporcie 2. Wideo

  Radosław Majdan wrócił do domu, do Szczecina. Ekspert Eurosportu zapowiada niezwykle interesujące spotkanie Piasta Gliwice z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, które najbliższą sobotę od godz. 17:30 pokaże Eurosport 2. - Oba kluby walczą o życie i pozostanie w Lotto Ekstraklasie - mówi wychowanek Pogoni Szczecin.