Radek Majdan

Synonimy:
Radosław Majdan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Radek Majdan (240)

Zdjęcia - Radek Majdan (1)

 • muzyka.interia.pl
  Kasia Nova potrząsa

Filmy - Radek Majdan (19)

 • Radek Majdan zadebiutował na Instagramie

  Radek Majdan zadebiutował na Instagramie, co wywołało spore zainteresowanie w mediach plotkarskich. - Nigdy tego nie czułem, zawsze mi się wydawało, że to dla kobiet, bo im łatwiej jest prowadzić Instagram. Tam pokazują swoje rzeczy, stylizacje, życie. Kobiety się tym po prostu interesują - powiedział. - Bardzo się cieszę, że Radosław założył to konto. To chyba było najbardziej medialne założenie konta na Instagramie - dodała Małgorzata.
 • "Jesteśmy anonimowi jak wyjeżdżamy za granicę"

  Ten duet w Polsce zna każdy, a jak jest za granicą? - Możemy się czuć anonimowi jak wyjeżdżamy za granicę. Chociaż ostatnio była taka sytuacja, że bawiliśmy się na basenie i weszła duża grupa ludzi, mówiąc do nas "dzień dobry" - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. - Nasze życie nam odpowiada i nie chciałbym go zamienić na żadne inne - dodał Radosław.
 • Małgorzata Rozenek: Praca nie jest esencją naszego związku

  Nie boimy się z mężem utraty popularności - twierdzi Małgorzata Rozenek. Podkreśla, że wspólne projekty zawodowe nie są esencją jej związku z Radosławem Majdanem, ich prawdziwe życie bowiem stanowi dom, rodzina i codzienne obowiązki.
 • Małgorzata Rozenek: Nie jesteśmy tak zadufani

  N​owy program "Iron Majdan" miał być testem dla siły uczucia łączącego Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana. Stał się również niesamowitą przygodą i sposobem na realizację dziecięcych marzeń.