Radek Liszewski

Artykuły - Radek Liszewski (48)

Zdjęcia - Radek Liszewski (1)

 • muzyka.interia.pl
  Ile polscy wykonawcy inkasują za koncerty?

Filmy - Radek Liszewski (10)

 • "Czym chata bogata": Co skrywa szafa Radka Liszewskiego?

  Wokalista legendarnego zespołu Weekend Radek Liszewski zaprosił do swojego domu Marcina Kotyńskiego, który prowadzi program "Czym chata bogata" na antenie telewizji Disco Polo Music. Artysta zdradził, dlaczego dwa razy nie może założyć na siebie tego samego scenicznego stroju. Cały program zobaczycie na antenie telewizji w sobotę o 11.
 • "Czym chata bogata": Radek Liszewski i jego perkusja

  Czy muzyk za pomocą perkusji wyładowuje emocje? Radek Liszewski zaprosił do swojego domu ekipę Disco Polo Music z Marcinem Kotyńskim na czele. Artysta zaprezentował przed kamerą nie tylko posiadłość, ale i także muzyczne talenty. Odcinek z udziałem Liszewskiego pojawi się na antenie Disco Polo Music w środę o 11.
 • "Czym chata bogata": Z wizytą w studio Radka Liszewskiego

  Czy przebicie muzycznego hitu "Ona tańczy dla mnie" jest możliwe? Marcin Kotyński udał się z wizytą do Radka Liszewskiego i zwiedził jego dom. Na dłuższą chwilę panowie zatrzymali się w studio nagrań zlokalizowanym w willi artysty. Zrobiło się wtedy nieco sentymentalnie... Całe spotkanie z gwiazdorem zostanie wyemitowane na antenie telewizji Disco Polo Music w sobotę o godzinie 11.
 • "Czym chata bogata": Co skrywa dom Radka Liszewskiego?

  Popularny wokalista disco polo na antenie telewizji Disco Polo Music pokazał Marcinowi Kotyńskiemu co skrywa jego dom. W spektakularnej willi zlokalizowana jest m.in. siłownia, studio i pokój pełen pamiątek. Cały odcinek zostanie wyemitowany w sobotę o 11 na antenie wyżej wspomnianej stacji.