Rachel Weisz

Synonimy:
Weisz Rachel,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Rachel Weisz (51)

 • Rachel Weisz jako Elizabeth Taylor w biograficznym filmie

  Rachel Weisz jako Elizabeth Taylor w biograficznym filmie

  Rachel Weisz wcieli się w postać ikony Hollywood, Elizabeth Taylor, w filmie "A Special Relationship" reżyserskiego duetu Bert & Bertie. "To prawdziwy portret kobiety o fiołkowych oczach" - zapowiadają twórcy.
 • Rachel Weisz wie, jak walczyć o rolę

  Rachel Weisz wie, jak walczyć o rolę

  Zdobywczynię Oscara Rachel Weisz możemy obecnie oglądać jako księżnę Sarah w "Faworycie". Niewiele osób wie, że aktorka potrafi z wielką determinacją walczyć o najlepsze role. Raz zdarzyło się jej się wsiąść do samolotu w Los Angeles, by móc w Londynie przez godzinę spotkać się z reżyserem.
 • Rachel Weisz: Dziewczyna Bonda

  Rachel Weisz: Dziewczyna Bonda

  Po jednym ze swoich pierwszych filmów została nazwana "angielską różą". W 2006 roku otrzymała Oscara za drugoplanową rolę w "Wiernym ogrodniku". Od tego czasu czekała na film, który pozwoli jej znów zabłysnąć. Okazała się nim "Faworyta", która gości właśnie na ekranach polskich kin. Dzięki niej Rachel Weisz ma szansę na swojego drugiego Oscara. I wiele wskazuje na to, że go otrzyma.
 • Dlaczego Rachel Weisz nie chce więcej dzieci?!

  Dlaczego Rachel Weisz nie chce więcej dzieci?!

  Rachel Weisz we wrześniu 2018 roku urodziła córkę. Jest to jej pierwsze dziecko z mężem, Danielem Craigiem. Aktorka przyznała, że nie planuje mieć kolejnych.
 • Rachel Weisz straciła równowagę

  Rachel Weisz straciła równowagę

  W sierpniu tego roku 48-letnia Rachel Weisz urodziła córeczkę. Ojcem dziecka jest filmowy James Bond – Daniel Craig.
 • Rachel Weisz i Daniel Craig: Razem na ekranie, razem w życiu

  Rachel Weisz i Daniel Craig: Razem na ekranie, razem w życiu

  Znali się od lat, ale dopiero na planie filmu "Dom snów" zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. Rachel Weisz i Daniel Craig nigdy nie rozmawiają w domu o pracy. Mają ciekawsze tematy. Zwłaszcza teraz, kiedy po siedmiu latach małżeństwa zostali rodzicami.
 • Rachel Weisz: Ryzyko nie jest mi potrzebne do szczęścia

  Rachel Weisz: Ryzyko nie jest mi potrzebne do szczęścia

  "Ta opowieść fascynuje od prawie półwiecza rzesze filmowców, muzyków, pisarzy i podróżników" - mówi Rachel Weisz, która u boku Colina Firtha gra główną rolę w filmie "Na głęboką wodę". Tytuł zadebiutuje 29 czerwca na ekranach polskich kin.
 • "Disobedience": Rachel Weisz o scenach seksu

  "Disobedience": Rachel Weisz o scenach seksu

  - Kiedy czytam scenariusz i widzę w nim scenę seksu, zawsze myślę sobie: "Czy to jest naprawdę konieczne w tej historii?" - mówi aktorka Rachel Weisz.
 • Daniel Craig i Rachel Weisz spodziewają się dziecka

  Daniel Craig i Rachel Weisz spodziewają się dziecka

  Aktorka Rachel Weisz, żona Daniela Craiga, czyli odtwórcy roli Jamesa Bonda, jest w ciąży. To będzie pierwsze wspólne dziecko pary. Oboje zasmakują późnego rodzicielstwa - Weisz ma 48 lat, a Craig 50.
 • 48-letnia Rachel Weisz spodziewa się dziecka

  48-letnia Rachel Weisz spodziewa się dziecka

  Rachel Weisz potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Ojcem jest mąż aktorki, kojarzony przede wszystkim z rolą Jamesa Boda, Daniel Craig.

Filmy - Rachel Weisz (7)