quad

Artykuły - Quad (51)

 • Niebezpieczne quady

  Niebezpieczne quady

  ​Nie ma roku, aby w sezonie wakacyjnym nie doszło w Polsce do śmiertelnego wypadku z udziałem quadów. Uznawane często za niewinne zabawki, te pojazdy mechaniczne wymagają od prowadzącego dużych umiejętności i odpowiednich uprawnień.
 • Angel Nieto zmarł po wypadku na quadzie

  Angel Nieto zmarł po wypadku na quadzie

  Nie żyje trzynastokrotny motocyklowy mistrz świata Angel Nieto. Lekarze przegrali walkę o życie 70-letni Hiszpana, który ucierpiał w wypadku.
 • Uwaga! Quad to nie jest zabawka!

  Uwaga! Quad to nie jest zabawka!

  Coraz częściej na naszych drogach można zauważyć quady. Pamiętajmy jednak, że te czterokołowce to nie zabawka! Pojazdy tego typu również muszą być zarejestrowane, a jadąca nim osoba musi posiadać uprawnienia do kierowania.
 • Amerykanie odmienią teraz naszą motoryzację

  Amerykanie odmienią teraz naszą motoryzację

  Polaris Polska rozpoczęła dzisiaj w Opolu testową produkcję quadów. Ten zakład to pierwsza europejska fabryka amerykańskiej firmy.
 • "Dziennik Polski": Rozjeżdżają lasy, będą za to ukarani?

  "Dziennik Polski": Rozjeżdżają lasy, będą za to ukarani?

  Wyższe grzywny, odebranie prawa jazdy, czy ograniczenie wolności poprzez prace społeczne - ekolodzy z WWF Polska chcą takiego zaostrzenia kar za wjeżdżanie autami terenowymi, quadami i motorami crossowymi m.in. do lasów i rezerwatów - pisze "Dziennik Polski".
 • Quadski - połączenie skutera wodnego i quada

  Quadski - połączenie skutera wodnego i quada

  Na rynku amerykańskim zadebiutuje pierwsza dostępna komercyjnie amfibia.
 • Rajd Dakar: Machacek zrezygnował, polscy quadowcy jadą dalej

  Rajd Dakar: Machacek zrezygnował, polscy quadowcy jadą dalej

  Czech Josef Machacek, pięciokrotny triumfator Rajdu Dakar w kategorii quadów, zrezygnował z jazdy po tym, gdy organizatorzy definitywnie odrzucili protest zespołu KM Racing dotyczący niezgodności sprzętu z homologacją. Dwóch Polaków wystartowało do 3. etapu.
 • HP TouchSmart 600 Quad - nowy model na rynku

  HP TouchSmart 600 Quad - nowy model na rynku

  Linia "wszystkomających" komputerów osobistych z ekranem dotykowym TouchSmart firmy Hewlett-Packard właśnie wzbogaciła się o nowy, mocniejszy model. TouchSmart 600 Quad z cztero-rdzeniowym procesorem Core i7-720QM o częstotliwości 1.6 GHz.
 • Quad. Rany szarpane i śmierć

  Quad. Rany szarpane i śmierć

  Kilka dni temu w miejscowości Padew Narodowa doszło do tragicznego wypadku z udziałem dzieci.
 • Intel Q8400 - energooszczędny czterordzeniowiec

  Intel Q8400 - energooszczędny czterordzeniowiec

  Według źródeł zbliżanych do firmy Intel, gigant z Santa Clara planuje wprowadzenie na rynek nowego czterordzeniowego procesora z rodziny Core 2 Quad oznaczonego symbolem Q8400. Układ ma zastąpić model Q8200 (taktowany zegarem 2.33 GHz) i tak jak swój poprzednik ma charakteryzować się zmniejszonym poborem energii.

Filmy - Quad (4)

 • Odważny Australijczyk surfował po zalanej drodze. Śmiałek był ciągnięty przez quada

  Charles Berrell wykorzystał opady deszczu, które nawiedziły jego rodzinne strony. Odważny Australijczyk surfował po zalanej drodze. Śmiałek był ciągnięty przez quada i przepłynął kilkaset metrów po zalanej części polnej drogi.
 • Kuriozalny widok na autostradzie. Uciekał przed policją

  Policja przez godzinę ścigała nagiego mężczyznę, który quadem jechał po drogach stanu Missouri. Funkcjonariuszom udało się go zatrzymać dopiero pod kasynem Sam's Town. Jazdę mężczyzny nagrał jeden z kierowców, który w ten sposób chciał wytłumaczyć partnerce, dlaczego spóźni się na obiad. (STORYFUL/x-news)
 • Ten kot to prawdziwy rajdowiec. Jego pasją jest jazda na quadzie

  Somy ma w życiu wiele szczęścia. Została przygarnięta z ulicy cztery lata temu, a teraz opływa w luksusach, realizując swoją pasję motoryzacyjną. Czy nie wygląda uroczo w fioletowym sweterku, jeżdżąc na quadzie? (STORYFUL/x-news)
 • Nagi mężczyzna jechał quadem po drogach Missouri

  Policja przez godzinę ścigała nagiego mężczyznę, który quadem jechał po drogach stanu Missouri. Funkcjonariuszom udało się go zatrzymać dopiero pod kasynem Sam's Town. Jazdę mężczyzny nagrał jeden z kierowców, który w ten sposób chciał wytłumaczyć partnerce, dlaczego spóźni się na obiad. (STORYFUL/x-news)