PZPN

Artykuły - PZPN (5524)

 • Ważny sponsor zostaje z PZPN-em

  Ważny sponsor zostaje z PZPN-em

  Moda na reprezentację Polski trwa w najlepsze. Doskonale zdają sobie z tego sprawę ci, którzy za wszelką cenę próbują wykorzystać potencjał drużyny Adama Nawałki. W czwartek umowę z PZPN-em przedłużyła firma Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci marketów "Biedronka", która jest partnerem polskiej piłki od 2010 roku.
 • PZPN zwalnia kluby z opłat za grające w piłkę dzieci

  PZPN zwalnia kluby z opłat za grające w piłkę dzieci

  Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na czwartkowym posiedzeniu podjął uchwałę o zwolnieniu z opłat klubów uczestniczących w rozgrywkach dziewcząt i chłopców w kategoriach: skrzat, żak, orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy i junior.
 • Nice I liga. Ruch Chorzów odzyskał pięć punktów

  Nice I liga. Ruch Chorzów odzyskał pięć punktów

  Ruch Chorzów spłacił wszystkie zaległości licencyjne i Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN poinformowała, że zmniejszyła mu karę ujemnych punktów z sześciu do jednego. W efekcie zespół ma 17 punktów i wciąż liczy się w walce o uniknięcie degradacji.
 • Ekstraklasa. 30. kolejka nie zostanie podzielona na dwa dni

  Ekstraklasa. 30. kolejka nie zostanie podzielona na dwa dni

  Ekstraklasa S.A. nie przychyliła się do propozycji Zbigniewa Bońka i PZPN-u, by rozłożyć 30. kolejkę rozgrywek na dwa dni - sobotę i niedzielę - poinformował prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystkie spotkania odbędą się w najbliższą sobotę o 18.
 • Polska gospodarzem MŚ U-20. Zbigniew Boniek: Wszyscy głosowali na nas

  Polska gospodarzem MŚ U-20. Zbigniew Boniek: Wszyscy głosowali na nas

  Kolejny sukces ekipy Zbigniewa Bońka. PZPN otrzymał prawo organizacji mundialu do lat 20. Konkurencja nie była jednak zbyt mocna. Turniej u siebie chciały gościć jeszcze Indie i Peru. - Wszyscy zagłosowali za naszą kandydaturą - powiedział Zbigniew Boniek.
 • Jacek Magiera trenerem reprezentacji Polski U-20

  Jacek Magiera trenerem reprezentacji Polski U-20

  Były trener Legii Warszawa Jacek Magiera został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski U-20. 41-letni szkoleniowiec poprowadzi "Biało-Czerwonych" w mistrzostwach świata w tej kategorii wiekowej, które w 2019 roku rozgrywane będą w Polsce w sześciu miastach.
 • I liga. PZPN: Nie ma podstaw, żeby karać Stomil Olsztyn walkowerem

  I liga. PZPN: Nie ma podstaw, żeby karać Stomil Olsztyn walkowerem

  Mecz 21. kolejki Nice I ligi Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów ma być rozegrany w innym terminie - poinformowała Komisja ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN.
 • Odwołane mecze pierwszej i drugiej ligi piłkarskiej

  Ze względu na warunki atmosferyczne i zły stan boisk przełożono mecz Nice I ligi pomiędzy Druteksem-Bytovią Bytów a GKS-em Tychy. Przełożono także pięć meczów II ligi.
 • Ruch Chorzów porozumiał się z PZPN. Wycofali skargę

  Ruch Chorzów porozumiał się z PZPN. Wycofali skargę

  Ugoda na linii piłkarska centrala – Ruch Chorzów. Dzięki rozmowom i porozumieniu, pierwszoligowy klub wycofał z Trybunału Arbitrażowego skargę na decyzję Komisji Odwoławczej, pozbawiającej "Niebieskich" 6 punktów w ligowej tabeli. Dzięki temu chorzowianie zyskali miesiąc czasu na spłatę zobowiązań względem byłych piłkarzy czy trenerów. Jeśli dług w wysokości 2,8 mln zł zostanie uregulowany do końca marca, to Ruchowi w tabeli odjęty będzie tylko punkt.
 • Paweł Kryszałowicz ma nowotwór. PZPN pokryje koszty leczenia

  Paweł Kryszałowicz ma nowotwór. PZPN pokryje koszty leczenia

  Były napastnik reprezentacji Polski, uczestnik mundialu 2002, Paweł Kryszałowicz zachorował na raka jelita. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek poinformował, że federacja pokryje koszty leczenia.

Filmy - PZPN (74)