PZPN

Artykuły - PZPN (5532)

 • Race na finale Pucharu Polski. PZPN złożył zawiadomienie do prokuratury

  Race na finale Pucharu Polski. PZPN złożył zawiadomienie do prokuratury

  Polski Związek Piłki Nożnej powiadomił, że w poniedziałek złożył do Prokuratury Rejonowej Warszawa - Praga Południe zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w trakcie finałowego meczu o Puchar Polski Arka Gdynia - Legia Warszawa.
 • Arka - Legia 1-2 w finale PP. PZPN zajmie się wydarzeniami na stadionie

  Arka - Legia 1-2 w finale PP. PZPN zajmie się wydarzeniami na stadionie

  Komisja Dyscyplinarna PZPN zajmie się w najbliższych dniach wydarzeniami, do jakich doszło podczas finału Pucharu Polski na PGE Narodowym. Legia Warszawa pokonała Arkę Gdynia 2-1, ale kibice obu drużyn używali środków pirotechnicznych, a mecz był przerywany.
 • Początek kolejnego sezonu 1. i 2. ligi 21 lipca

  Początek kolejnego sezonu 1. i 2. ligi 21 lipca

  Piłkarze pierwszej i drugiej ligi rozpoczną kolejny sezon w dniach 21-22 lipca - poinformował w poniedziałek PZPN. W związku z mistrzostwami świata do lat 20, które w 2019 roku odbędą się w Polsce, rozgrywki w tych klasach zakończą się już 18-19 maja 2019 r.
 • Puchar Polski. Zmiana sędziego głównego finału Arka - Legia

  Puchar Polski. Zmiana sędziego głównego finału Arka - Legia

  Piotr Lasyk, a nie wyznaczony wcześniej do tej roli Bartosz Frankowski, będzie sędzią głównym finału piłkarskiego Pucharu Polski Arka Gdynia – Legia Warszawa, 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie. O zmianie arbitra poinformował prezes PZPN Zbigniew Boniek.
 • Ważny sponsor zostaje z PZPN-em

  Ważny sponsor zostaje z PZPN-em

  Moda na reprezentację Polski trwa w najlepsze. Doskonale zdają sobie z tego sprawę ci, którzy za wszelką cenę próbują wykorzystać potencjał drużyny Adama Nawałki. W czwartek umowę z PZPN-em przedłużyła firma Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci marketów "Biedronka", która jest partnerem polskiej piłki od 2010 roku.
 • PZPN zwalnia kluby z opłat za grające w piłkę dzieci

  PZPN zwalnia kluby z opłat za grające w piłkę dzieci

  Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na czwartkowym posiedzeniu podjął uchwałę o zwolnieniu z opłat klubów uczestniczących w rozgrywkach dziewcząt i chłopców w kategoriach: skrzat, żak, orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy i junior.
 • Nice I liga. Ruch Chorzów odzyskał pięć punktów

  Nice I liga. Ruch Chorzów odzyskał pięć punktów

  Ruch Chorzów spłacił wszystkie zaległości licencyjne i Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN poinformowała, że zmniejszyła mu karę ujemnych punktów z sześciu do jednego. W efekcie zespół ma 17 punktów i wciąż liczy się w walce o uniknięcie degradacji.
 • Ekstraklasa. 30. kolejka nie zostanie podzielona na dwa dni

  Ekstraklasa. 30. kolejka nie zostanie podzielona na dwa dni

  Ekstraklasa S.A. nie przychyliła się do propozycji Zbigniewa Bońka i PZPN-u, by rozłożyć 30. kolejkę rozgrywek na dwa dni - sobotę i niedzielę - poinformował prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystkie spotkania odbędą się w najbliższą sobotę o 18.
 • Polska gospodarzem MŚ U-20. Zbigniew Boniek: Wszyscy głosowali na nas

  Polska gospodarzem MŚ U-20. Zbigniew Boniek: Wszyscy głosowali na nas

  Kolejny sukces ekipy Zbigniewa Bońka. PZPN otrzymał prawo organizacji mundialu do lat 20. Konkurencja nie była jednak zbyt mocna. Turniej u siebie chciały gościć jeszcze Indie i Peru. - Wszyscy zagłosowali za naszą kandydaturą - powiedział Zbigniew Boniek.
 • Jacek Magiera trenerem reprezentacji Polski U-20

  Jacek Magiera trenerem reprezentacji Polski U-20

  Były trener Legii Warszawa Jacek Magiera został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski U-20. 41-letni szkoleniowiec poprowadzi "Biało-Czerwonych" w mistrzostwach świata w tej kategorii wiekowej, które w 2019 roku rozgrywane będą w Polsce w sześciu miastach.

Filmy - PZPN (76)