PZN

Artykuły - PZN (172)

Filmy - PZN (5)

 • Apoloniusz Tajner dla Interii: Zachowaliśmy wszystkich sponsorów, ale... Wideo

  - Na razie żaden ze sponsorów nie wycofał się ze współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim, ale kilka umów aneksowaliśmy, bo musimy sobie wszyscy iść na rękę. My rozwiązaliśmy umowy z niektórymi osobami, które z nami współpracowały przede wszystkim na zasadzie eksperckiej i ryczałtowej. Nie zakończyliśmy tej współpracy całkowicie, a jedynie ją przerwaliśmy, wrócimy do niej jak już cała sytuacja, w tym ta finansowa się wyjaśni. Dokonaliśmy także trzech zmian trenerskich, jednak one były planowane już od listopada ubiegłego roku i od stycznia - mówi Interii prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.
 • Milka nowym sponsorem polskich skoczków narciarskich. Wideo

  Milka została oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski skoczków narciarskich. Producent słynnej czekolady będzie wspierał nie tylko seniorską kadrę, ale także utalentowanych zawodników. Zobacz materiał promocyjny.
 • Apoloniusz Tajner: To przełomowy moment. Wideo

  To ważny dzień dla PZN- u i polskich zawodników w sportach zimowych. Dzięki nowej umowie z Renault do związku trafiło 25 nowych samochodów. - To przełomowy moment – skomentował prezes Apoloniusz Tajner.
 • Tajner: Biegi, skoki nam się rozwijają

  Biegi, skoki to nam się rozwija. Jeśli chodzi o kombinacje, to budujemy je od początku. W tym momencie nie wygląda to fajnie, zawodnicy nie zrobili odpowiednich postępów, a powinni byli - mówi Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.