pyton

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pyton (Film (2000)[Python] Reż.Richard Clabaugh) ,

Artykuły - Pyton (17)

 • Jak węże straciły kończyny?

  Jak węże straciły kończyny?

  Dlaczego węże nie mają kończyn? Ostatnie badania rzucają nowe światło na zdarzenie, które miało miejsce ok. 150 mln lat temu.
 • 3,5-metrowy pyton na plaży nad Jeziorem Białym

  3,5-metrowy pyton na plaży nad Jeziorem Białym

  ​Plażowicze znad Jeziora Białego (woj. lubelskie) wypoczywali nad wodą w egzotycznym towarzystwie. Dwóch mężczyzn postanowiło przynieść ze sobą na plażę 3,5-metrowego pytona.
 • Chciał zjeść pytona. Został skazany na 9 lat więzienia

  Chciał zjeść pytona. Został skazany na 9 lat więzienia

  Afrykański biznesmen został skazany na dziewięć lat więzienia za to, że miał w domu martwego chronionego węża. Zamierzał go zjeść.
 • Uratował psa przed potężnym pytonem

  Właściciel psa uratował podpieczonego ze śmiertelnych uścisków kilkumetrowego pytona. Zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerze.
 • Kanada: 40 pytonów w hotelowym pokoju

  Kanada: 40 pytonów w hotelowym pokoju

  ​W hotelu w mieście Brantford na zachód do Toronto policja znalazła 40 pytonów. Jak poinformowały w sobotę lokalne władze, węże znajdowały się w plastikowych pojemnikach, w jednym z pokoi.
 • Pyton zabił dwóch chłopców

  Pyton, który wydostał się ze sklepu zoologicznego, zabił w Kanadzie dwóch chłopców w wieku 5 i 7 lat. Jak poinformowała policja, ich ciała znaleziono w poniedziałek w jednym z mieszkań w miasteczku Campbellton na wschodzie kraju.
 • USA: Zdechł najdłuższy wąż na świecie

  USA: Zdechł najdłuższy wąż na świecie

  Mierzący 7,3 m długości pyton zdechł w środę w zoo w stanie Ohio na wschodzie USA - poinformowały władze ogrodu zoologicznego. Według Księgi Rekordów Guinnessa był najdłuższym wężem żyjącym w niewoli.
 • 3,5 metrowy pyton na podwórku przed domem

  3,5 metrowy pyton na podwórku przed domem

  W południowej Kalifornii (zachodnie wybrzeże USA) Francisco Delgadillo i jego rodzina przeżyli chwile grozy, gdy na podwórku przed ich domem pojawił się blisko 3,5 metrowy pyton birmański.
 • USA: Pyton zadusił 2-letnie dziecko

  USA: Pyton zadusił 2-letnie dziecko

  Trzymany w domu pyton wymknął się z terrarium i udusił 2-letnią dziewczynkę, córkę właścicielki domu. Do tragedii doszło w małej osadzie Oxford, na Florydzie, odległej o ok. 80 km od Orlando.
 • Pyton próbował pożreć właścicielkę zoo

  Pyton próbował pożreć właścicielkę zoo

  Film "Anakonda" nie należy do kina najwyższych lotów. Ale biorąc pod uwagę historię z Uhldingen w Niemczech, coś w nim jest.

Filmy - Pyton (23)

 • Domownicy zastali w łazienkowym w zlewie… pytona. Zabłądził?

  Ten pyton dywanowy chciał spędzić zimę w dachu jednego z domów w Wollongong. Niestety musiał zabłądzić, ponieważ wychodząc z otworu wentylacyjnego trafił do łazienki. Mieszkańcom udało się zachować zimną krew na widok niecodziennego gościa i w spokoju zadzwonić do specjalisty, który zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa przetransportuje go w odpowiednie miejsce.
 • Niespodziewany gość? Pyton wyleguje się na płocie

  Ten pyton dywanowy znalazł wygodne miejsce na wypoczynek. Postanowił uciąć sobie drzemkę na idealnie dopasowanym do jego rozmiarów płocie. Jego wizyta napędziła właścicielce posesji dużego strachu. Po chwili uświadomiła sobie jednak, że gad nie ma zamiaru jej skrzywdzić. Po dwóch godzinach wypoczynku nietypowy gość bezpiecznie opuścił legowisko.
 • Dwumetrowy pyton w kuchni australijskiej rodziny. Usunął go profesjonalny łapacz węży

  Dwumetrowy pyton ukrywał się w kuchni domu rodziny z z miejscowości Bli Bli w północno-wschodniej Australii. Gad był ukryty w szafce, gdzie znajdowały się zapasy. Zwierzę zostało usunięte przez profesjonalnego łapacza węży. Pyton stawiał opór i pozwolił się zamknąć w specjalnym worku po kilku minutach walki.
 • Ponad 4-metrowy pyton owija się na balustradzie

  Poznajcie mieszkańca jednego z miejscowych domów jednorodzinnych. Jest nim 4-metrowy pyton o imieniu Izzy. Izzy po kąpieli bardzo lubi rozciągać się na balustradzie, dostarczając domownikom niemałych wrażeń. Zobaczcie sami! (STORYFUL/x-news)